Zvyk na listopad - neodkládáme!

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Zvyk na listopad - neodkládáme!

Příspěvekod Janička » 0, 2. listopad, 2019, 9:15 am

Snad každý z nás odkládá nějaké povinnosti či neoblíbené činnosti. Můžou to být drobnosti, do nichž se nám prostě nechce, nebo záležitosti celkem zásadní jako placení účtů či absolvování preventivní prohlídky.

Pojďme společně v listopadu neodkládat...

Co odkládáte vy? :lol:
Janička

Re: Zvyk na listopad - neodkládáme!

Příspěvekod Janička » 0, 4. listopad, 2019, 9:32 am

Jestli není prokrastinace problém a máme ji všichni pod kontrolou (já se přiznám, že s ní někdy bojuju), můžeme dát jiné téma. Nějaké návrhy?
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 4. listopad, 2019, 9:42 am

ja su s odkladanim hrozna! uz 14 dni mi nefunguje online objednaci system na gyndu tak tam muism zajit... sla swm kolem 3x za tu dobu a neobjednala se ani jednou...

odkladam takt furt nwco na hotspot v knihovne :D to je taky spatne:D
Kriska

Příspěvekod kubula07 » 0, 4. listopad, 2019, 12:53 pm

Tak pro mě obrovský problém - například 3 týdny objednávám syna na stříhání..... no a na tý gynekologii jsem měla být v červenci.
kubula07

Příspěvekod velva » 0, 4. listopad, 2019, 1:53 pm

Já odkládámi "krátkodobě" :mrgreen: Např sundám papír z nových tepláků,papír nechám odložený na odkládací ploše v ložnici,prostě neuklízím věci hned na jejich místo.Takže já se zkusím zaměřit i na takovéto "neodkládání".
velva

Příspěvekod kubula07 » 0, 4. listopad, 2019, 8:39 pm

Se musím pochlubit DS jde ve stredu na stříhání :D to je výkon co :mocking: jeden telefon :dash1:
kubula07

Příspěvekod jane » 0, 4. listopad, 2019, 8:51 pm

Kubulo :good:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 5. listopad, 2019, 7:16 am

kubula07
to si zaslouzi odmenu:)

ja se pokusim dneska zajit na tu gyndu...
Kriska

Příspěvekod Aliba » 0, 6. listopad, 2019, 7:46 pm

přiznám se bez mučení - doktoři, jelikož jich mám vícero, než zdraví člověk. Tak prostě zapomínám a možná i záměrně, protože už nechci slyšet žádný špatný zprávy, což u těch doktorů hrozí.
Nebo šoupu zubaře, ale jen když to nechvátá, tam je to zas o penězích. Pak odsouvám vyklizení komory a vůbec prostě něčím se probírat.
Bude toho teď víc, ale tohle jsou takové ty největší a nejčastější věci, co odkládám, oddaluji a prostě valím před sebou.
Aliba

Příspěvekod Stefinka » 0, 7. listopad, 2019, 9:52 am

To já před sebou zákonitě valím větší úklid své domácnosti, jelikož jsem věčně někde v čoudu nebo to přes týden nestíhám, kolikrát i ty víkendy nejsem doma a pak se to na mě valí a nestíhám to. O kapačkách a nehtech nemluvě, prostě mám pocit, že nestíhám vůbec nic. Dneska budu mít volné odpoledne, žádné kroužky apod., tak chci stihnout co nejvíc, dát si kapačky, vyprat prádlo, sundat ze sušáku, vybalit všechny tašky, navařit na zítra a tak, stejně to vidím, že zase stihnu jenom to nejnutnější a na větší úklid se nedostane :-/ Ale tak budu mít čas ještě i zítra odpoledne a v sobotu skoro celý den, tak s tím hodlám trochu pohnout. Zaúkoluju dneska i děti, ds může jít vynést tříděný odpad, eventuálně mu strčím vysavač a ukliděj si pokojíky. Štve mě, že na jedné ruce mi nehty drží všechny krásně, už je mám i dlouhé dorostlé a budu si je moci zapilovat do tvaru jakého chci, čekala jsem, až povyrostou dostatečně, a na té pravačce se mi postupně ulámaly růžky a tak, tak mám dlouhý jen malíček, trochu palec, zbytek mám krátký ulámaný a křivý, tak se na to taky budu muset jeden den vrhnout, mám je už hodně dlouhé, odrostlé jako blázen, odhadem už je mám takových 5 týdnů bych tipla, tak se divím, že ještě v rámci možností drží, neupadl ani jeden, jen se postupně z vrchu občas kousek odlomil, ale spodky drží všechny :-)
Stefinka

Další

Zpět na Denní tipy