HUBNEME SPOLEČNĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: HUBNEME SPOLEČNĚ

Příspěvekod Kriska » 0, 31. srpen, 2018, 9:09 am

jane - nevim, jim zdrave, hybu se a dolu to nejde, ja bych chtela 60 kg ale za posledni 4 roky sem se nehla smerem dolu tak sem se smirila s tim, ze to aspin neroste :D

asi je to metabolismem a generikou, nekdo prostecsnadno nepribere a jinej nezhubne...

k pribrani me napadaji posilovaci cviceni a jidelnicek id poradce ke cviceni, ale je taky otazka, zda tbohe telo snadno nasvali a zda by to nebulo moc energie na malej vysledek
Kriska

Příspěvekod Janička » 0, 5. září, 2018, 1:54 pm

Kriska - a co zkusit nějaký jiný typ pohybu, něco, na co tělo není zvyklé? V jídle se určitě taky najdou mezery :P . Teoreticky to mám zmáknutý :laughingneqw: . Ale ta praxe, to je bída!!!
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 5. září, 2018, 5:04 pm

janicka jojo, ta praxe :D
Kriska

Příspěvekod Janička » 0, 22. říjen, 2018, 11:13 am

Největší nepřítel mého hubnutí je stres. To je objev, co? Ale konečně jsem si to uvědomila. Teď ještě s tím něco udělat!
Janička

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 23. říjen, 2018, 6:54 am

Janička: Ve stresu víc jíš? Já ve stresu ujídám blbosti, někdy.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Čola » 0, 30. květen, 2019, 7:43 pm

Tak píšu jídlo dneška: snídaně - bílý jogurt s musli - ale ne s čokoládou zapečené ;) , ale takové to s volnými ovesnými vločkami a sušeným ovocem a ořechy, svačina - banán, oběd, kuřecí maso, brambory a ledový salát, svačina - jogurtový nápoj, knackebrot s avokádovou pomazánkou, večeře - zeleninové špalíky s ochuceným tvarohem s pažitkou.

Stáhla jsem si do mobilu aplikaci na cvičení - prý k zhubnutí břicha, ale jsou to cviky v podstatě na vše. To mě dnes ještě čeká.
Čola

Příspěvekod Čola » 0, 3. červen, 2019, 10:44 pm

Dnešní jídlo: jogurt s musli - taky to už budu muset trochu obměnit, ale ráno se mi nechce nic složitějšího řešit, svačina - kafe a ovocná tyčinka z Lidla - prý samé ovoce, žádný přidaný cukr. Na oběd pečené maso z víkendu s kari rýží a dipem ze zakysané smetany s bylinkami a brokolicová polévka ochucená pestem z medvědího česneku - ta je teda výborná. Svačina - kváskový chleba s máslem a šunkou, mrkev na špalíky, večeře - rajčata s mozzarellou a bazalkou. Dvě kafe dnes a frappé - můj hříšek na přehradě, ani jsem si ho pořádně neužila.

Dnes večer Pilates - pěkné cvičení.
Čola

Příspěvekod Čola » 0, 6. červen, 2019, 3:16 pm

Už pár dní chci zkusit chia pudink, ale nějak se k tomu nemůžu dostat. Večer na to vždycky zapomenu, nebo se mi nechce. Takže snídaně klasika - bílý jogurt s musli. Na oběd brokolicová polévka a květák na mozeček s bramborami. K tomu salát. Polévka mi pomáhá se zasytit, takže nemám po obědě úžery a chuť na sladké. V siestě si dávám kafe a vodu. Dále mám dnes v plánu takový vaječný salát na hlávkovém salátu, to je moc dobré. Jinak to jistí knackebrot a taky jogurtové mléko - mé svačinky na ven.

Odcvičila jsem dnešní dávku. Trochu jsem v sobě cítila tu brokolicovou polévku, není to pro mě úplně ideální doba, i když necvičím hned po obědě. Lepší by bylo cvičit třeba navečer, ale to by se mi tu moc motala dcerka. Navíc teď jsme často venku a večer pak už nemám sílu, čas, chuť, prostě nic.
Čola

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se