Jak nejlépe ušetřit!!!!

Napište nám, jak hospodaříte s penězi. Jak se vám daří šetřit, jestli vedete účetnictví a jiné tipy.

Re: Jak nejlépe ušetřit!!!!

Příspěvekod Tamara » 0, 7. září, 2013, 8:35 pm

Ušetřit se dá i tak, že třeba vyměníte dodavatele za levnějšího. Chce to jen zjistit, kdo má levný plyn a přejít. Zálohy můžete snížit nebo pak čekat na přeplatek.
Tamara
 
Příspěvky: 6
Registrován: 0, 5. září, 2013, 10:13 pm

Re: Jak nejlépe ušetřit!!!!

Příspěvekod Rynkuj » 0, 16. červen, 2014, 6:17 pm

Naplánujte své šetření
Od zítřka začnu šetřit! Takové ustanovení pronášeli mnozí z nás alespoň párkrát v životě. Nicméně, jak je tomu v případě prohlášení tohoto typu, i když na první pohled se podařilo odložit pravidelně malé částky, pak bývají nečekané výdaje, které se vstřebávají nejen úspory, ale i naší vášní. Proto jsme odcházeli od našeho odhodlání, odkládali jsme úspory na lepší časy.
Už nemusíte čekat déle. Nyní máme Rynkuj.pl - moderní nástroj, který vám řekne, jak efektivně plánovat svůj domácí rozpočet, aby odložit potřebnou částku. Stačí nastavit přesný cíl - částka, kterou potřebujeme, například na nákup automobilu, nebo aby zaplatit za prázdninový výlet. Poté zadejte do speciální kalkulačky informace o svých příjmech a výdajích Rynkuj.pl automaticky vypočítá, jaké úspory si můžeme dovolit každý měsíc, a jak dlouho budeme hromadit potřebnou částku. Vezme také v úvahu nejen náklady vynaložené pravidelně, jako jsou poplatky za pronájem, palivo a jídlo, ale také jednorázové akce - nákup dárků k Vánocům nebo rozšíření pojištění vozidla. Díky tomu vyhněte se situacím, kdy neočekávané výdaje zmaří naše plány a bez obětí dosahneme sledovaného cíle, kterým uspokojení, že konečně byli jsme schopni vytrvat ve svém postanovení.
Rynkuj.pl nám umožní také vybrat účet a terminovaný vklad na míru našim potřebám. Service nabízí moderní srovnávač finanční produktů, který obsahuje nabídky všech bank v Polsku. Proto máme přístup k celé škále produktů dostupných na trhu. Rynkuj.pl na základě těchto parametrů, bude analyzovat, a pak seřadí ve výběrovém řízení v souladu s našimi požadavky. To nám umožní rychle a efektivně rozhodnout, kde bychom měli investovat své úspory. Nebudeme muset obávat se o skryté náklady nebo jiné nástrahy, s kterými se setkávají bankovní klienty. Dozvíme se o tom, který z nich nám může nabídnout nejlepší řešení.
Pokud chcete, aby Rynkuj.pl vám pomohl plánovat své úspory, navštivte http://www.rynkuj.pl a využijte dostupné nástroje zcela zdarma. Přemožte se, že šetrření může být opravdu jednoduché!
Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v ramcích Operační programy Inovační ekonomika Výzva číslo 8.1. Dotace na inovace - investice do vaší budoucnosti.

Obrázek
Rynkuj
 
Příspěvky: 1
Registrován: 0, 16. červen, 2014, 6:16 pm


Zpět na Finanční tipy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník