Co jsem dnes vařila.

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod Stefinka » 0, 13. květen, 2019, 9:44 am

Holky vy mi děláte chutě, na rajskou mám už dlouho chuť, musím jít udělat :-) Děkuji za tip :-)

U nás byly brambory na šlehačce s vepřovými kotletami, včera jsem měla čínu co zbyla z restaurace z páteční večeře, kde jsem byla s mamkou, a dneska mám do práce vařený brambor a hermelín, rychlovka, jelikož jsem si nic nevyndala. Mám na mrazáku vinnou klobásu, chtěla jsem jí vyndat, jenže jsem usoudila, že to sama nemůžu sníst půl kila, že bych to zas jedla tejden, tak to musím vyndat až nás bude jíst víc nebo se musím rozdělit s kamarádem, blbec jsem si to zamrazila všechno naráz. Tak na zítra si musím něco k obědu vymyslet.
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 13. květen, 2019, 8:20 pm

Těstovinový salát s kuřecím masem :s0491:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 14. květen, 2019, 7:26 am

Dneska jsem bez oběda, včera jsem neměla vůbec čas něco si uvařit, takže pak si skočím koupit nějaký párek nebo něco, dneska to musím vydržet, udělám si pak nějakou véču doma, možná si koupím křidýlka a udělám si k večeři křidýlka.
Stefinka

Příspěvekod Cilka » 0, 17. květen, 2019, 5:59 am

Rybí filé, brambory a šopský salát.
Cilka

Příspěvekod velva » 0, 17. květen, 2019, 7:27 am

pomazánku z tofu, rybičková pomazánka,špagety se šunkou,rajčaty a mozzarellou, nudle po čínsku,,
velva

Příspěvekod Stefinka » 0, 17. květen, 2019, 8:15 am

Vinná klobása s bramborem :-)
Stefinka

Příspěvekod Martina » 0, 21. květen, 2019, 9:52 pm

Žemlovka, karbenátky
Martina

Příspěvekod Cilka » 0, 21. květen, 2019, 11:21 pm

Dýňová polívka, brambory s pečenymným kuřetem, kapr na másle, špecle s uzeným a nivou, salát z rajčat a mozzarela, pudink
Cilka

Příspěvekod Stefinka » 0, 29. květen, 2019, 7:49 am

Dělala jsem o víkendu buřtguláš, tak dneska dojím zbytky. Na večer jsem si vyndala kuřecí křídla z mrazáku a zbylo mi pár brambor od včerejší večeře, tak si to upeču k večeři, ale vůbec nevím, co budu dělat na zítra k obědu. Ale mám tam otevřené zelí a zbytek klobásy, tak buď zelňačku, abych to zdělala, nebo uvažuju o takových jako haluškách, mám tam kus nějaké slaniny nebo co to je, tak to by mohlo suplovat uzené a od tchýně jsem dostala takové jako bramborové kuličky, co stačí uvařit, tak možná to smíchám s tím zelím a bude, budu improvizovat, nikdy jsem nic takového nedělala, ale potřebovala bych to všechno zdělat, takže asi to tak vidím no. Děti by rovnou měly i k večeři a já na dva dny do práce a bylo by....
Stefinka

Příspěvekod velva » 0, 29. květen, 2019, 8:19 am

hummus,mrkvovosýrová pomazánka,
velva

PředchozíDalší

Zpět na Jídelníček