Co jsem dnes vařila.

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod Stefinka » 0, 15. duben, 2019, 7:06 am

Holky dělala jsem boloňské špagety a francouzské brambory a včera jsem si přinesla zbytek číny z resturace, tak tu mám dnes v práci na oběd a doma mám zbytek špaget ještě, tak ty si vezmu do práce zítra a budou zbytky snědené, tak zítra budu muset něco vařit na další den, ale to už mám vymyšlené, udělám rizoto, koupila jsem rýži, mám tam asi tři kuřecí křidýlka, co mi zbyly ze sobotní večeře, mám tam kukuřici v plechovce, a zbytek sýra na strouhání z těch špaget, takže zdělám zase zbytky :-) Pak už dorazí papiňák, tak bych mohla koupit nějaké maso a udělat něco pořádného, dala bych si třeba rajskou s hovězím masem a taky jsem se chystala na segedín, sice to je vepřové, ale taky ho radši dělám v papiňáku, ať se to hezky rozpadne, zelí jinak taky kolikrát vařím dlouho :-)
Stefinka

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod velva » 0, 15. duben, 2019, 11:37 am

U nás v pátek byly domácí hamburgery(moc dobré to bylo),pak v sobotu bolonské špagety k večeři.V neděli k večeři lepenice(brambory,uzené,kysané zelí,cibulka).
velva

Předchozí

Zpět na Jídelníček