Musím znovu začít

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Re: Musím znovu začít

Příspěvekod Stefinka » 0, 8. březen, 2019, 6:47 am

Jindris píše:Díky za tuhle diskuzi. Jsem v tom taky až po uši. Sama sebe omlouvám, že nebýt úrazu pravé ruky a naražené páteře, že bych vlastně měla už všechno hotové. :blink: . Bohužel to je od té doby, co je moje pravá ruka v pořádku, jenom o motivaci. Chybí mi něco co by mě nakoplo, zlepšilo náladu, pocity, doplnilo chybějící energii - :cray: Nečekat apaticky na nějaké neštěstí, které by se mnou dokonale zacvičilo.

Ale ono by tě právě nakoplo to začít nebo vidět něco hotového, to ti udělá takovou radost a je to takovej dobrej pocit, že tě to nakopne v tom pokračovat. Takže si udělej čas, pusť si hudbu, kterou máš ráda, zvedni se a jdi udělat aspoň něco malého do začátku, ale něco, co bude vidět a co tě straší. Uvidíš, že pak se ti uleví a když bude vidět to jedno uklizené místo, nakopne tě to udělat si hezký i to další :-)
Stefinka

Re: Musím znovu začít

Příspěvekod Jindris » 0, 10. březen, 2019, 10:25 pm

Stefi,
díky za snahu mi ukázat cestu. Jsem tu zase pozdě. :mrgreen: Diskuze už skončila.
Jindris

Předchozí

Zpět na Jsem tu nová