Musím znovu začít

Napište nám, kdo jste, kdo u vás doma dělá největší nepořádek, co byste chtěly změnit :)

Re: Musím znovu začít

Příspěvekod Zizi » 0, 3. prosinec, 2018, 6:53 pm

Jupí, věř. Mám teď nějaké takové neuklízecí, ba co víc, nicnedělací období! Ne, že bych nedělala absolutně nic, ale na to, kolik mám volného času a nakolik silně cítím, že bych se do mnoha věcí pustit měla, je to bída. Kdyby mi to nevadilo, tak je to jedno. Jenže mně to vadí a to hodně a vím, že ty resty mi způsobují neklid v duši. Ale nejsem schopná s tím zatočit.
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme
Zizi

Příspěvekod Janička » 0, 5. březen, 2019, 11:50 am

Zizi - to je výstižné - nepořádek a resty mi působí neklid v duši. Pod to se můžu podepsat.
Janička

Příspěvekod jane » 0, 5. březen, 2019, 11:54 am

Holky a co se vrhnout na to, co vás nejvíc tíží na duši ? Jako naběhnout na to a vyřídit ty resty. Říci si - Dnes večer už mě to tížit nebude ! A basta !
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 5. březen, 2019, 12:11 pm

Holky budu začínat s novým štítem, právě volal táta, že už má klíče od bytu, takže mám v plánu do toho jít s vámi naplno a zařídit si svoji novou domácnost s co nejmenším počtem věcí a udržovat pořádek od začátku :-) :s9662:
Stefinka

Příspěvekod Janička » 0, 5. březen, 2019, 12:21 pm

jane píše:Holky a co se vrhnout na to, co vás nejvíc tíží na duši ? Jako naběhnout na to a vyřídit ty resty. Říci si - Dnes večer už mě to tížit nebude ! A basta !

Jane - já se snažím, ale je toho tolik, že pět restů smáznu a dalších 10 mi přibude.
Janička

Příspěvekod jane » 0, 5. březen, 2019, 12:55 pm

Janičko jo jo, u tebe je to jiné. Ty máš na starosti děti, domácnost a k tomu ještě hospodářství :thank_you: :thank_you: :thank_you:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Janička » 0, 5. březen, 2019, 3:17 pm

Jo, tak na to se úspěšně vymlouvám :laughingneqw: , ale na klidu mi to nepřidává :mrgreen: .
Janička

Příspěvekod Sel » 0, 5. březen, 2019, 4:57 pm

Janičko, to bych nedělala nic jiného, než doháněla resty :laughingneqw:
Sel

Příspěvekod Aliba » 0, 5. březen, 2019, 9:12 pm

Ahoj.
Hele, já to mám taky jak na houpače, ale co píší holky - dát si 15 minut a začít. Hlavně nevytahat vše, když víš, že na to stejnak nebude čas.
To mně pomáhá hodně a klidně to můžeš dělat s tou starší a u toho s ní povídat.
Aliba

Příspěvekod Jindris » 0, 8. březen, 2019, 12:19 am

Zizi píše:Jupí, to se hezky čte, za 7 dní sedm přihrádek. Jenže já všechno odkládám a výsledkem je NIC. Nesnáším se za to. :dash1:

Díky za tuhle diskuzi. Jsem v tom taky až po uši. Sama sebe omlouvám, že nebýt úrazu pravé ruky a naražené páteře, že bych vlastně měla už všechno hotové. :blink: . Bohužel to je od té doby, co je moje pravá ruka v pořádku, jenom o motivaci. Chybí mi něco co by mě nakoplo, zlepšilo náladu, pocity, doplnilo chybějící energii - :cray: Nečekat apaticky na nějaké neštěstí, které by se mnou dokonale zacvičilo.
Jindris

PředchozíDalší

Zpět na Jsem tu nová