ZÓNA 4, LOŽNICE A KOUPELNA

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: ZÓNA 4, LOŽNICE A KOUPELNA

Příspěvekod Zdrala » 0, 25. duben, 2019, 10:10 am

Ahojda :-)
Tak umyvadlo hotovo nez jsme vyrazily do skoly a jak jsem se vratila, dala jsem prat jednu pracku (chtela jsem to dat nez jsme odesly, ale prala tchyne, za chvili nam jedna pracka nebude stacit :laughingneqw: ), za deset minut bude hotova a mezitim jsem vynosila periny na balkon a budu prat povleceni, to na dve pracky bude.
Jeste sklidit nakup :beg:
Zdrala

Re: ZÓNA 4, LOŽNICE A KOUPELNA

Příspěvekod Zizi » 0, 25. duben, 2019, 10:46 pm

V pátek obvykle uklízíme autech, kabelkách, batozích, kočárcích...

Zóna 4
Jsme poslední den v ložnici a koupelně. Uklidíme aspoň jednu skříňku/poličku/zásuvku s oblečením. V koupelně přebereme a srovnáme kosmetické a čistící přípravky, vyhodíme prázdné obaly, na nákupní seznam napíšeme, co nám dochází.
Čtvrtek byl prací...takže kdybychom se odvděčili pračce a taky ji daly trochu do pucu...vyleštit dvířka, otřít zvenčí, zevnitř použít tabletu proti vodnímu kameni.... :s1263:

Příští týden máme na zónu 5 pouhé 2 dny....to bude frmol!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od té doby, co jsem se zavázala dodržovat zóny, tak je vidět v domácnosti zlepšení. Včera jsem šla na půdu uklidit velikonoční ozdoby a šla jsem po na začátku měsíce vydrhnutých schodech. Byla to paráda, fakt skvělej pocit. Jinak schody vždy spadaly do zóny: to udělám někdy jindy.....a podle toho vypadaly. Co nevidět bude opět zóna 1 a jelikož se po nich zas tak moc nechodí, tak bude stačit je rychle setřít, žádné drhnutí, jak minule. Též moje kuchyně prokoukla, obývák taky. Akorát že jsem teď byla nemocná, tak koupelna a ložnice šly stranou.
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká. Seneca
Zizi

Předchozí

Zpět na Denní tipy