Zvyk na únor - pijeme vodu

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na únor - pijeme vodu

Příspěvekod Janička » 0, 7. únor, 2019, 7:27 am

Jane - kafe se nepočítá. Takže piješ jednu sklenku vody za tři dny? :P V tom případě jsi ještě lepší než já dřív, klobouk dolů :s3249:
Janička

Příspěvekod Zizi » 0, 7. únor, 2019, 11:17 am

Dívčiny, já jsem zase nedávno slyšela, že ten dnešní důraz na pití se hodně přehání. A taky jsem slyšela od stejného odborníka (už nevím, kdo to byl), že tělo si vodu vezme ze všeho, co přijmeme, čili i z kafe!
Takže Jane a Janička nemusejí mít výčitky.
Já teda piju dost tak nějak sama od sebe, kávu piju maximálně jednou za měsíc a tak nějak samo od sebe přišlo, že přestávám pít alkohol, prostě na něj nemám chuť. Stačí mi ta voda z kohoutku a sem tam nějaká minerálka, čaj.
To jediné, co máme, je TEĎ

Život je kratší, než si myslíme
Zizi

Příspěvekod Janička » 0, 7. únor, 2019, 11:36 am

Jsem pro zlatou střední cestu ve všem, i v pití :lol: . Člověk by si řekl, tělo si vezme, co potřebuje, řekne si, člověk dostane žízeň. U mě to nefunguje, žízeň skoro neznám. Takže bych měla být v pohodě. Ale když nepiju, mám vysoký tlak. Stačí se přinutit vypít aspoň 1,5 litru a tlak mám ok. A nezávisí to ani jídle, ani na ničem jiném. Takže se přikláním k tomu, že člověk by měl trošku pít :laughingneqw: .
Vodu z kafe si tělo taky vezme, ale kofein zároveň působí močopudně, takže o to víc vyloučíme...

Není povinnost pít víc, protože je to zvyk měsíce, berte to spíš jako příležitost zlepšit svůj pitný režim, pokud máte pocit, že je to třeba :beach: :beach:
Janička

Příspěvekod Bety » 0, 7. únor, 2019, 1:12 pm

V kúpeľni mám pohár s vodou, odpijem koľko sa mi žiada - pár glgov, zbytok vylejem a doplním novú. Niekedy vypijem aj dva poháre, telo si povie. Ja som polievková a mávam dni, kedy len pijem, ale som potom schopná vypiť všetko riedené - šťavu z kompótu, výživu aj kečup. Skrátka infúzka s cukrom, soľou, koreninami.
Ak prídem z plastu len v nutnosti, pijeme veľa čajov, aj svoje bylinkové, /tie kupujem výnimočne/.
Vždy keď sa necítite dobre, dajte si radšej pohár vody, nie tabletku. A nikdy nie tie z reklám, ale o tom inokedy.
Bety

Příspěvekod Janička » 0, 19. únor, 2019, 7:02 am

Dnešní tip pro každého, kdo si přečte tyto řádky: jít se pořádně napít :laughingneqw:
Janička

Příspěvekod jane » 0, 19. únor, 2019, 2:47 pm

Janičko :s9662:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod velva » 0, 19. únor, 2019, 2:57 pm

Zizi- s tím pitím jsem to slyšela od MUDr. Měštáka- plastický chirurg. Docela mě to překvapilo.Moc s ním nesouhlasím.Tvrdil,že jeho babička pila jen kávu a jinak skoro vůbec nic a byla prý krásná žena a že s pitným režimem je to nafouknutá bublina. :D

Mně tedy pitný režim dělá dobře...
velva

Předchozí

Zpět na Denní tipy