zvyk na září - večerní rutina

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

zvyk na září - večerní rutina

Příspěvekod Lída » 0, 1. září, 2016, 9:52 am

:) Ahoj, doufám, že prázdniny byly fajn!

Možná, že jsme trochu zvlčili, a potřebovali bychom oprášit večerní rutinu :blush2: Začneme něčím jednoduchým, jako je nahlédnutí do diáře a příprava věcí na další den. Později můžeme přidat třeba krátký úklid koupelny, posbírání odložených věcí v obývacím pokoji a podobně.

Co se osvědčilo Vám? :)
Uživatelský avatar
Lída
Site Admin
 
Příspěvky: 1362
Registrován: 0, 26. srpen, 2008, 11:40 pm

Re: zvyk na září - večerní rutina

Příspěvekod Janička » 0, 14. září, 2016, 1:35 pm

Zkontrolovat večer diář na druhý den by nebylo špatné. Nějak jsem sklouzla k tomu, že diář sice pečlivě vedu - zapisuju zubaře, platby faktur, elektřiny, různé schůzky, termíny odevzdání toho či onoho... ale neřídím se tím, doluju to z hlavy, úplně zbytečně. Takže za mě diář je dobrá večerní rutina, kterou bych fakt mohla/měla oprášit a ještě si k tomu dávám doplnění pracovních výkazů (máme sešit, kde se vše ručně eviduje, ale přepisujeme to pak souhrnně - s kontrolou práce podřízených zaměstnanců - do počítače, když se to přepíše večer každý den, je to chvilička, když provedu jen kontrolu a přepis nechám na jednou za měsíc, je to nesmírný vopruz).
Uživatelský avatar
Janička
 
Příspěvky: 661
Registrován: 0, 5. leden, 2014, 8:04 pm


Zpět na Denní tipy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron