archiv - zvyk na duben

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na duben

Příspěvekod jita74 » 0, 5. duben, 2011, 11:50 am

Dagmarka01 píše:Romčo,Jíťomohli by jste mi písnout odkaz na ten StoB jsem chodila jiného fora ,ale tam je teď nějak mrtvo,Teď koukám jen na Jste to co jíte .Díky díky .-)

Dagmarko, tady to je : http://www.stobklub.cz/sebekoucink/ maji to docela propracovany, nejen ze si zapisujes jidla a pocita to kJ, ale zaroven kontroluje pomer bilkoviny/sacharidy/tuky, mnozstvi zeleniny, vody, pohyb.... v dalsim i to jestli snidas dost rano (kolik procent z deniho jidla mas na snidani), cele dopoledne /aspon 50 procent denniho jidla...) a tak.... jedine co musi clovek udelat je zapisovat si co ji (vazit) a aspon 1x denně to tam zapsat )
jita74

Příspěvekod HanaK » 0, 5. duben, 2011, 1:34 pm

Já sepisuju jídelníček tady
http://www.flora.cz/edenicek/eden_kalk.php
(úspěchy přechodné ;) )
HanaK

Příspěvekod Dagmarka01 » 0, 5. duben, 2011, 2:29 pm

Díky moc,jdu na to mrknout :-)
Dagmarka01

Příspěvekod Jurina » 0, 5. duben, 2011, 6:03 pm

Já jsem zaregistrovaná na http://www.fitweb.cz/, je tam pěkně vidět rozdíl mezi příjmy a výdaji, jinak je to v podstatě to samé, co popisujete. Na fitwebu je souběžná diskuse a lidi se navzájem motivují a odpovídají si na dotazy. Je možné vybrat i trenéra, třeba Havlíčka, to jsem nezkoušela.

Vážila jsem si jídlo asi čtrnáct dní, v běžném pracovním dni nemám šanci (navíc chodím na obědy do vegetariánské restaurace, takže žádná klasika maso a malá příloha a spousta zeleniny se nekoná)... Ale už celkem vím, kolik bych měla jíst a dodržuju spoustu zeleniny.

Úspěchy veskrze žádné, ale to je mojí slabou vůlí a večerním uklidňováním nervů u sladkého :oops: .
Jurina

Příspěvekod angeela » 0, 13. duben, 2011, 6:13 am

Ahoj Lído..
děkuji Ti za nakopnutí.. otevřeně se přiznávám, že já patřím k těm závislým.. hihi.. je to jak v těch terapiích.. jmenuji se Daniela a jsem závislá na internetových hrách.. první, co ráno udělám je, že zapnu počítač a kouknu, jestli mám vyléčené všechny pacienty, vykydané chlévy a nakrmená zvířata a jakpak se asi roste mým rostlinkám zasázeným na různých polích? je to děs.. stejně tak během dne stále kontroluji, zda bych neměla něco odkliknout.. a tak jsem si včera řekla dost, zrušila jsem všechny herní účty a které nešly zrušit, těm jsem změnila heslo tak, že si ho nebudu pamatovat a na hru se už nedostanu.. jsem tomu ráda a i rodina si oddechne.. DH jsem to neřekla, doufám, že si všimne sám..
ještě jednou Lído, moc děkuji.. bude to pro mne několik hodin denně času navíc, kdy se budu moci věnovat domácnosti a Nikolce a psovi a tak..
dnes začínám nový život a těším se na něj..
angeela

Příspěvekod miciqx » 0, 13. duben, 2011, 12:40 pm

no já jsem na pc taky lehce závislá, ale jak se s tím vypořádat, když jako relaxaci mám místo ručního tvoření tvoření psího webu? :D ale podle toho, kdy jsem kutala naposled, to s mou závislostí nejni tak hrozný myslím :)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod treperenda » 0, 13. duben, 2011, 2:59 pm

[quote="angeela"]Ahoj Lído..
děkuji Ti za nakopnutí.. otevřeně se přiznávám, že já patřím k těm závislým.. hihi.. je to jak v těch terapiích.. jmenuji se Daniela a jsem závislá na internetových hrách..

:laughingneqw: :laughingneqw: :laughingneqw: Angeelo, máme tě rádi !!!!
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod angeela » 0, 14. duben, 2011, 7:29 am

ahoj holky.. tak mi došlo, že vy vlastně vůbec nevíte, kdo jsem.. já vás čtu s přestávkama už přes rok, ale sama jsem se zde ozvala jen jednou? možná dvakrát.. ale prostě mi Lídin zvyk na duben hodně pomohl, tak jsem cítila potřebu to napsat.. možná se to ani moc nehodilo, ale v tu chvíli jsem to tak cítila..
jinak, já jsem maminka skoro dvouleté holčičky a když se vše podaří, tak v říjnu přibude další prtě.. a ještě tu s námi doma bydlí pes a na zahradě se pasou dvě ovečky.. největši bordel doma dělá Nika, ale daří se mi to udržet v přijatelných mezích.. s pomocí těchto stránek jsem našla systém, jak domácnost udržet v koukatelném stavu..
děkuji všem..
angeela

Příspěvekod Slávinka » 0, 14. duben, 2011, 10:15 am

angeela píše:.. a tak jsem si včera řekla dost, zrušila jsem všechny herní účty a které nešly zrušit, těm jsem změnila heslo tak, že si ho nebudu pamatovat a na hru se už nedostanu.. jsem tomu ráda a i rodina si oddechne.. DH jsem to neřekla, doufám, že si všimne sám..
ještě jednou Lído, moc děkuji.. bude to pro mne několik hodin denně času navíc, kdy se budu moci věnovat domácnosti a Nikolce a psovi a tak..
dnes začínám nový život a těším se na něj..

Angeelo, jsi borec!! :s111: Přeju, ať ti to vydrží!! A když máte doma ovečky, tak nemusíš kydat a krmit virtuálně, ale naživo :mrgreen:
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Předchozí

Zpět na Denní tipy