archiv - velké vyhazování

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - velké vyhazování

Příspěvekod Martina » 0, 27. leden, 2011, 11:30 am

My jsme našli motivaci na vyhazování papírů - děti dávají do šuplíku namalované nebo nedomalované obrázky a občas je to potřeba probrat. Některé hezké schováme a o zbytek byl vždycky boj, třeba, že to někdy domalují a tak. Letos začla dceral chodit do školy a tam měli sběr papíru. Díky babičce jsme měli hodně starých časopisů, takže měla ze třídy nejvíc a skončili jako třída druzí, dostali za to dort. Protože už se takový příděl od babičky opakovat nebude, tak sbíráme sami. Hodně jsme toho doma protřídili (bohužel zase máme zaplněný sklep s krabicema s papírem) a máme po problému s vyhazováním nepotřebných obrázků - děti třeba vyluští nějaký úkol (tisknu z www.dětskestranky.cz jsou tam dobré věci pro předškoláky i školáky, protože syn chce taky psát úkoly jako dcera školačka) a hned to utíkají dát do komory do určené krabice, že bude víc sběru. Vyklidili si takto každý svoje šuplíky v pokojíčku a sami byli rádi, kolik tam mají místa. Horší bude, jestli toho nenasbíráme tolik, aby zase byli na nějakém vyšší umístění, to už pak příští rok motivace nebude.
Martina

Příspěvekod janinaL » 0, 27. leden, 2011, 1:45 pm

zdravím všechny - navrhuju probrat SVOJE spodní prádlo -myslím že každá z nás něco na vyhození najde, ne?
janinaL

Příspěvekod treperenda » 0, 27. leden, 2011, 2:55 pm

Tak tenhle tip si nechám až po porodu. z těch šesti kalhotek, do kterých se ještě vlezu a neomdlévám v nich z důvodu zaškrcení tepen, nedám ani jedny. Ale pak se vyžiju, protože moje sbírka je opravdu velmi ubohá :cry:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod HanaK » 0, 27. leden, 2011, 3:30 pm

obměna by se šikla, ale dala jsem si závazek. Pokaždé když bude váha kilo nižší a po 2 týdny tam zůstane, tak si něco vyberu. Teď je na řadě podprda, mám pěknou už jenom jednu a je to docela otrava myslet na to, abych ji vyprala tak, ať mám na druhý den co na sebe. :twisted: Třeba to na mně zabere. :bye2:
HanaK

Příspěvekod Lída » 0, 28. leden, 2011, 9:09 am

Hanko, držím palce, aby byla pevná vůle na hubnutí :)

Vyhodíme všechny věci, které jsme si na vyhození teprve připravily ;) A navrhuji Velké Vyhazování ukončit :)
vyhodily jsme 298,35kg. Jestli někdo najde dvě kila, abychom to zaokrouhlily, sem s nimi :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod grafi » 0, 28. leden, 2011, 9:24 am

Přihazuji zbytky koberců - budeme se stěhovat, takže je už určitě nebudeme potřebovat 2,8kg
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Milik » 0, 29. leden, 2011, 5:57 pm

Jak já bych ráda vyhazovala.. ale jsem těhu a doktor mi teď nařídil spíš ležet a být v klidu.. tak aspoň jsem obklopena různýma časopisama a třídím. Mám asi nějaký absťák, když bych vůbec nic nemohla vyhodit.. a to jen kvůli tomuto webu, jak už jsem tu několikrát četla, vyhazování je opravdu návykové!! :mrgreen:
Milik

Příspěvekod RomanaK » 0, 31. leden, 2011, 12:38 pm

Milik, hlavně odpočívej,....a ps: u nás časopisi udělali opravdu hodně kg ;) ;) ;) vytrhala jsem si z nich co se mi líbilo, zařadila do šanonu a zbytek letěl do kontejneru a světe div se bylo z toho 15kg ;) papíru, nevím kam se to tady mohlo vejít.
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Lída » 0, 1. únor, 2011, 9:05 am

Milik :lol:

Romano, dělala jsem to podobně, a většinou jsem zjistila, že už se k těm vytrhaným věcem nevracím. Pokaždé nejdřív zkouším google a většinou najdu, co jsem hledala..

Zatím končíme na 301,15kg :s111:
Lída
Site Admin

Příspěvekod RomanaK » 0, 1. únor, 2011, 9:17 am

LIduš uvidíme, zatím to mám jako mezistanici a pokud na to půl roku nešáhnu, tak to letí ;) ;) ;) Také teď většinu věcí hledám na netu :mocking:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy