Když budu číst toto fórum, domácnost se bude uklízet sama...

Mary Poppins říká, že v každé práci je trocha legrace. Zkusme tu legraci najít v uklízení a ve vedení našich domácností. Zkusme do té práce vnést řád a přidat se ke stovkám žen v Česku a na Slovensku, které zjistily, že 15 minut uklízení denně, udělá zázraky :)

Tip pro nováčky: tady začněte, když se chcete představit a pročíst, jak naše metoda funguje.

Když budu číst toto fórum, domácnost se bude uklízet sama...

Příspěvekod Lída » 0, 27. srpen, 2008, 8:45 pm

Nebude, bohužel, víme to všechny :lol:

Nevěřte ale také stížnostem manžela, že "všechny ženské" domácnost zvládají, jen vy ne. I tohle se člověk musí naučit, protože všichni se se schopností udržovat domácnost bez poskvrny nerodí.

Úklid za nás nikdo neudělá... Tento systém je o tom, jak udělat z uklízení trochu zábavu, trochu získat nadhled, hodně změnit své každodenní návyky a hlavně si hodně začít věřit a vážit sama sebe.

MY za to stojíme, abychom se vracely do uklizeného domova, děláme to pro sebe, ne proto, že to chce manžel, nebo proto, aby nás nepomluvili. Když začneme přemýšlet o krásné domácnosti jako o něčem, na co máme právo, půjde nám to líp ;-)

Musíme na to jít pomalu a další věci přibírat až teprve tehdy, když na to budeme připravené. A jestli z toho tempa někdy vypadneme? Nebude to záminka pro další tabulku čokolády a litování se, jak to máme těžké a jak nám nikdo nepomůže. Začneme něčím jednodušším a nebudeme čekat, až bude začátek týdne, začátek měsíce, nebo jiné "vhodné" datum.

Musíme přesvědčit samy sebe, že stojíme za to, abychom měly krásný domov, kam se budeme všichni rádi vracet a kam si bez obav pozveme přátele.
Uživatelský avatar
Lída
Site Admin
 
Příspěvky: 1362
Registrován: 0, 27. srpen, 2008, 12:40 am

Zpět na Základní informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron