Na začátku byla...

Mary Poppins říká, že v každé práci je trocha legrace. Zkusme tu legraci najít v uklízení a ve vedení našich domácností. Zkusme do té práce vnést řád a přidat se ke stovkám žen v Česku a na Slovensku, které zjistily, že 15 minut uklízení denně, udělá zázraky :)

Tip pro nováčky: tady začněte, když se chcete představit a pročíst, jak naše metoda funguje.

Na začátku byla...

Příspěvekod Lída » 0, 27. srpen, 2008, 7:20 pm

Na začátku byla diskuse na rodina.cz. Založená diskuse nebyla nijak výjimečná, takových na internetu kvete spousta. Byla totiž o tom, jak není možné při dětech zvládnout úklid domácnosti a vaření teplých večeří. Jak nám nikdo nepomůže, spíš nám ještě práci přidělává.

Přispěvatelky se většinou poplácávaly po ramenou se slovy "To je normální, u nás je to stejné." "Já taky nežehlím, když mám mikinu, nevyžehlené tričko není vidět." A dodávaly teze typu Bordel v bytě - šťastné dítě, inteligent ovládá chaos a podobně :roll: :D

Až přišla Iva, dvě děti, toho času žijící v Americe. Přidala odkaz na http://www.flylady.net a poukázala na to, že při troše nadhledu a troše systému ta domácnost vlastně zvládnout jde.

Začala jsem denní maily, které mi po registraci začaly chodit v množství až 20 denně, překládat v roce 2003 pro kamarádku, která na tom byla stejně jako já. Postupně se úspěšnost metody rozkřikla po internetu a v současné době je nás více jak 1000.

V takovém množství se už nebudeme bát odtrhnout od FlyLady a postupně si vypracovat systém vlastní. Proto po letech rozesílání mailů zakládáme fórum a říkáme tím, že to zvládneme samy :)
Uživatelský avatar
Lída
Site Admin
 
Příspěvky: 1362
Registrován: 0, 26. srpen, 2008, 11:40 pm

Zpět na Základní informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník