ACHJO, TO JE BORDEL :(

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod katy » 0, 20. duben, 2010, 2:27 pm

Ahoj holky,
většinou sem nakouknu pro nějaký ten tip na doma, ale teď se jdu přiznat, že jsem úplně trapná a skutečnost, že mám na stole nějakého FLpilota je úplně jedno. Týden mám doma nemocného staršího ze školky, s mladším jsou dohromady jako neřízená střela. Doma je šílenej ale naprosto šílenej bordel :dash1: :dash1: . Oba kluci jsou na ránu, zlobí jako čerti, já si říkám, že můj dnešní postoj už není ani tak trpělivost, ale rezignace. Na stole se mi kupí nevyřízené pracovní věci, na druhé hromadě nevyřízené domácí účto, já nejsem schopná napsat ani složenku :( .
Nepomohla tentokrát kafeterapie, nepomohla čokoterapie :dontknow: Mladšího jsem po dvou hodinách konečně "donutila" usnout a místo abych šla něco dělat tak tu sedím a čumím na ten bordel, naivně asi i čekám že na mě snad z monitoru vyskočí nějakej supertip a nahodí mě jít něco dělat :blink: a ono nic.
Kurňa, nemáte někdo radu jak se nakopnout a podat nějakej výkon, došla mi šťáva :dontknow: :dash1:
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Re: ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod Hanele » 0, 20. duben, 2010, 3:13 pm

u nás to je občas podobné...ne-li naprosto stejné ( s tou snahou vyhledět si pořádek z obrazovky ;););)) místo kafe a čokolády (nic proti nim ;);));) si dej kousek dobrého masa, zeleninu a něco celozrnného a pořádně pij... Při nedostatku energie mi pomáhá džus... no a pak už snad jen...D.I.N.G - tj. DO IT NOW GIRL ;)
takže začni s dřezem - a já pak pokračuju směrem doleva nebo doprava - to je na tobě ;)
nic, taky jdu na to!!!
Hanele

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 20. duben, 2010, 5:27 pm

U nás od včerejška taky :cray: . Terka dostala neštovice, nemá teplotu tak řádí jak neřízená střela :s2052: ani pohádky nezabírají. Pudr se z ní sype jak mouka ze sýpky, takže několikrát denně vysávám :s1262: (on to totiž po bytě roznáší krom Terky taky pes). Včera jsem uklidila až večer teda spíše v noci protože se jí ani nějak nechtělo spát, a dneska to vydím taky tak ve chvíly kdy ji dám do postele a usne :s4236: tak se na to zase vrhnu aby zítra během hodinky udělala zase ten bordel.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Lída » 0, 21. duben, 2010, 8:20 am

Dneska šel mladší poprvé po třech týdnech po neštovicích do školy. Starší bude ještě nejmíň týden doma. Ráno jsem si říkala, kam se mi poděly večerní rutiny, když mi zbylo žehlení a připravování tašky na ráno :roll: Teď to tu vypadá asi stejně, jako u vás katy, a přemýšlím odkud začít. Vyhlaš výjimečný stav, kdy se jede jen na to nejnutnější :lol: Až budete zdraví, zase se to postupně "nahodí".
Jestli sedíš u toho počítače, zkus začít nepořádkem kolem něho :)

Dášo, my jsme používali jen hypemangan a ničím nesypat a nemazat, odpadlo :s1262: :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Petra » 0, 21. duben, 2010, 8:38 am

Holky, ani nevíte, jak jste mě potěšily! My teď byli doma sporadicky - od pátku do neděle pryč, od pondělí se věnuji zahradě a doma :oops: . Tip v přepadovce je geniální, tak v celou začnu! :d_clock: Do té doby :s1795: .
Petra

Příspěvekod Lída » 0, 21. duben, 2010, 9:15 am

tak Petro, kolik jsi toho stihla? :mrgreen: Já si to prohodila nejdřív :s1795: a teď :wavemulticolor: hurá na to :mrgreen:
Lída
Site Admin

Příspěvekod katy » 0, 21. duben, 2010, 2:26 pm

Holky díky za podporu :give_heart: , pomohla. Vzala jsem si z každé rady kousek, včera to vzala od dřezu doleva a okolo pc. Psychicky jsem byla pořád trochu vedle a nakonec ještě pomohlo když MM sundaval koberec v obýváku bo už bylo neúnosné na něj koukat (bude brzy nová podlaha) že jsem ho přesvědčila přestěhovat tam trochu jinak nábytek a hned to bylo trochu lepší i na duši. Dokonce jsem večer ještě stihla připravit oblečení na ráno mě i dětem, připravit staršíme věci na trénink sebou do školky abych to dneska před vyzvedáváním nehledala, v lednici na nás k odpolední svačině čeká nakrájené ovoce v krabičce od tapru a ráno jsem snídani jen vyndala z lednice, takže nám ráno moc pěkně a bez nervů odsýpalo, dokonce i všechny postele jsem stihla ustlat. Dneska jsem k obědu udělala kuřecí rolky se šunkou a sýrem, mladší už dlabe druhou porci.
Dopoledne přivezl kurýr konečně novou palandu pro kluky, tak bude manžel montovat odpo a já se docela těším na to poklízení a strojení pokojíčku po novu. No nedělám si iluze že mi tenhle elán vydrží, ale moc vám děkuji za podporu a nakopnutí, protože opravdu jsem šla večer spát a ráno vstávala v mnohem větší pohodě a náladě než s jakou jsem si sem včera přišla postesknout. Takže moc díky díky. :d_sunny:

PS: Jdu mrknout na ty přepadovkové tipy co jste tu nakously a mažu pro staršího do školky a letíme tancovat.
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Příspěvekod Hanele » 0, 21. duben, 2010, 2:33 pm

Katy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: no to je úžasné, kolik jsi toho zvládla!!! já zdolala ten dřez, dnes to vypadá stejně špatně jako včera, protože jsme potom byli na zahradě a doma už nic kromě umytí dětí, uspání a opraní nějakého prádla nezvládli... tak jdu dnes bojovat dál a znovu a znovu...
Hanele

Příspěvekod Petra » 0, 21. duben, 2010, 4:03 pm

Stihla jen třikrát celou. Jinak jsem byla nakupovat a pro dítko ve škole. Ale i tak
1. zmizel bordýlek z předsímě (nakupené věci ještě po víkendu :oops:
2. odnesené nádobí do kuchyně
3- úprava sedačky, tak si máme kam sednout.

A teď razím na 4 kolo - odnést recyklace! :wavemulticolor:

P.
Petra

Příspěvekod katy » 0, 21. duben, 2010, 5:46 pm

Hanele já taly šla spát ale až okolo půlnoci :blush2:

Hanele píše:Katy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: no to je úžasné, kolik jsi toho zvládla!!! já zdolala ten dřez, dnes to vypadá stejně špatně jako včera, protože jsme potom byli na zahradě a doma už nic kromě umytí dětí, uspání a opraní nějakého prádla nezvládli... tak jdu dnes bojovat dál a znovu a znovu...
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Další

Zpět na Mám špatný den, špatný rok