Pomoc pro Diny

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Pomoc pro Diny

Příspěvekod Brum » 0, 26. listopad, 2009, 9:33 am

Možná si ji nepomatujete, občase sem chodí Diny. Bohužel ji život ukázat tu nejhorší tvář kterou mohl - v úterý ráno přišla o manžela. Pokud by ji chtěl někdo pomoct nebo napsat, potěšit posílám odkazy na stránky.

Tady více o tom co se stalo:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... 9#comments

Tady odkaz na účet kam se dá pomoct.
http://www.zrnka.cz/

Nebo pokud jí chcete napsat na její blok, tak je odkaz tady:
http://www.klarcinblog.cz/

Díky Katka
Brum

Re: Pomoc pro Diny

Příspěvekod velva » 0, 26. listopad, 2009, 10:08 am

Moc smutné!Přijít o manžela,tatínka maličkých dětí je strašlivé vždycky.Ale ted - všude kolem Vánoce,štěstí,radost,rodinná pohoda.A Diny musí fungovat,už kvůli svým dětem,které toho ještě asi moc nechápou a neví,jaká ztráta je postihla.Musí být strašlivě silná,aby toto všechno zvládla.Diny,myslíme na Tebe.
velva

Příspěvekod JanaD » 0, 26. listopad, 2009, 2:35 pm

Vůbec mě v tuto chvíli nenepadají ta správná slova, ale nejde nic nenapsat, sousedka si tím prošla před třemi roky, tehdy čekala čtvrté dítě, je to naprosto nepředstavitelné...
Diny drž se, myslím na Vás!!!
JanaD

Příspěvekod ZdenaŠ » 0, 26. listopad, 2009, 4:24 pm

Diny, upřímnou soustrast,Zdena
ZdenaŠ

Příspěvekod Lída » 0, 27. listopad, 2009, 9:22 am

Diny, moc mě to mrzí. Prošla jsem si dvěma nehodami, jedna s nemocnicí, druhá bez hospitalizace, ale s dětmi v autě. Pokaždé, když ode mě někdo odjíždí, chci, aby mi po příjezdu zavolal, pořád se bojím. Ale vím, že i když na to každý den myslím, nebyla bych připravená. Moc vám držím palce, abyste to zvládli. :(
Lída
Site Admin

Příspěvekod HankaT » 0, 27. listopad, 2009, 11:02 am

Já Diny "znám" právě tady z fora. Všimla jsem si jí před časem hlavně kvůli nemocné dcerce a také díky laskavé energii, která z Diny ( z jejích příspěvků) vyzařovala. Od té doby občas pročítám jejich blog.
To, co se stalo, se mě také hluboce dotklo a jsem v duchu s Diny. Doufám, že tímto smutným obdobím projde bez úhony na duši a vyjde z něj silnější než před tím.
HankaT

Příspěvekod marketecka » 0, 27. listopad, 2009, 11:31 am

Ahoj... :(
vůbec jsem nechápala ty narážky . na Diny... znám ji jako Internetovou paní , internetovou kamarádku...ale toto mně docela porazilo...kéž bychom mohli nějak pomoct...v tuto chvíli je to moc těžké. Dnes nebudu uklízet. Držím solidárně smutek, abych sii svého DH velmi vážila, každý pátek jezdí po dálnici smrti, mám o něj každý pátek strach a nesmyslnou intuici , že se něco stane!!! a ted tohle.
Diny přeji Ti co nejvíce síly se odrazit ode dna a plavat vzhůru a být oporou pro děti i pro sebe!!!
marketecka

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 27. listopad, 2009, 5:50 pm

Holky, já k DINY chodím pravidelně na blog, jsem od středy v totálním šoku. Na účtě už se sešla suma kolem 450.000,- Kč. Taky jsem přispěla, jinak pomoct nemůžu. :(
IvaChytilova

Příspěvekod HelcaK » 0, 28. listopad, 2009, 3:20 pm

Taky jsem z toho už pár dní špatná, musím na to pořád myslet. Zejména od té doby, co mi došlo, která ze zdejších holek je Diny - jsem na jména trochu natvrdlejší. A definitivně mě dorazilo, když jsem si přečetla její blog a postupně mi došlo, že ty fotky, (jako bývalé redaktorce mi ze setrvačnosti chodí na mail zprávy od hasičů a policie) které jsem den nazpátek viděla - z dopravní nehody motocyklu a náklaďáku Toi-toiky na plzeňské křižovatce - jsou právě z nehody, při které Diny přišla o muže a tatínka 4 dětí - a stalo se to deset kilometrů od nás... Až budu večer hradit z účtu, taky něco přihodím, o moc víc asi udělat nemůžem.
Diny, drž se, myslíme na vás...
HelcaK

Příspěvekod bellonga » 0, 29. listopad, 2009, 10:54 pm

Diny, moooc na tebe myslím, osud je někdy fakt hrozně nespravedlivej. Znám to, když ti osud nadělí podpásovku... musíš se z toho vyplakat a snad se ta rána časem zacelí. KDYŽ BUDEŠ OTŘEBOVAT NAPIŠ RÁDA TI POMOHU... NEJSI V TOM SAMA.
bellonga

Další

Zpět na Mám špatný den, špatný rok