Ukládání pletacích jehlic

nápady pro archivaci DVD i ukládání oblečení :)

Re: Ukládání pletacích jehlic

Příspěvekod LeniH » 0, 4. květen, 2014, 9:09 am

Všem moc děkuji za odpovědi ... jak jsem teď moc nechodím, tak jsem netušila, že se Drahuška nechala smazat...

Ten "pastelkovník" na jehlice je dobrý nápad, jen škoda, že se nedokopu k tomu ho ušít :( Něco takového totiž už dlouhou dobu plánuji na tužky na oči (mám různé barvy v kosmetické taštičce a samozřejmě vždycky nemůžu najít tu, kterou právě potřebuji, protože se zrovna schovává až na dně) - a stále je to pouze ve stadiu plánů :(

Ale jako tip je to vážně dobré ...
Obrázek Obrázek
LeniH

Příspěvekod treperenda » 0, 4. květen, 2014, 9:05 pm

Leni , na tužky na oči je nejlepší jedna sklenička, ve které vidíš i pr´tavý zbytky. Došla jsem k tomu přes mnoho vynálezů na ukládání malovátek. Má jeden košík s pudrem, tvářenkou, makeupem apod. a skleničku s tužkami na oči, korektorem, tužkou na rty, lesky, řasenkou, štěccem atd. Je to jednoduché, rychlé a přehledné.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod LeniH » 0, 9. květen, 2014, 2:54 am

Sklenička je určitě fajn, že se to tam hezky dá a je to přehledné, jenže je potřeba mít místo, kam ji postavit. Já to momentálně potřebuji ukládat "naležato", aby se to dalo dát do šuplíka (mám malé děti a ty prostě cokoli vidí, chtějí ukořistit).
Zatím mám průhlednou kosmetickou taštičku (myslela jsem, že to tam lépe uvidím), ale i tak je občas problém se prohrabat k té správné tužce - většinou je úplně u dna schovaná za ostatníma - a to i v případě, že jsem jí den před tím použila... Proto jsem si říkala, že by nějaký ten tužkovník, kde by každá barva měla své místo, nebyl špatný ... bohužel realizace stále pokulhává :(
Obrázek Obrázek
LeniH

Předchozí

Zpět na Tipy pro obývací pokoj, ložnici