Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Leželo to na vás dlouho jako balvan, pořád jste si říkaly, musím to už konečně udělat? Povedlo se vám o antiodkládací středě se k tomu konečně donutit? SVĚLE! Zasloužíte si prostor pro vítězný tanec!
Pochlubte se, co se vám povedlo, možná to byl jeden telefonát kamarádce, kterou jste dlouho neviděly, možná zálohování celého počítače. Podělte se a inspirujte nás ostatní. :)

Re: Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Příspěvekod Zizi » 0, 20. listopad, 2012, 10:48 pm

odkládala jsem a nakonec jsem to celé vyhodila.
Vážené dámy, můj další příspěvek: kdysi dávno jsem se rozhodla, že vyšiju pro svoji malou neteř k Mikuláši ubrousek na stoleček. Mikuláše proto, že byl tak nějak čas do Mikuláše, že bych to mohla stihnout a že v jakémsi časopise jsem našla motivek Mikuláše... Jenže Mikuláš nastal, ubrousek nebyl hotov, jen v jednom rohu ubrousku byla vyšita část Mikuláše...tak jsem si řekla, že ten ubrousek stihnu do Vánoc..., změnila jsem motiv, tentokrát, k Vánocům, to byl motivek vánočního stromečku a pod ním dárečky...z časových důvodů jsem původní motiv Mikuláše nevypárala, že to udělám potom. Jenže Vánoce v trapu, ubrousek stále nebyl hotov. Spásná myšlenka, že motiv musí být nějaký neutrální, abych nemusela stíhat nějaký termín...tak jsem začala už do třetího rohu ubrousku vyšívat růžičku (motiv celoroční) opět bez předchozího vypárání části vánočního stromku...na jednom ubrousku byl tedy nehotový motiv Mikuláše, dále vánočního stromečku a růžičky - schovávala jsem to po mnoho let, že to jednou nějak dotáhnu do konce, a nakonec jsem to vyhodila...
....ani neumytá okna mi nepokazí vánoční náladu....
Zizi

Příspěvekod Jindris » 0, 26. listopad, 2012, 12:16 am

Blahopřeju k významnému rozhodnutí, :s494: ,
když si trochu zavzpomínám, asi i já jsem se párkrát v životě dostala do podobné prekérní situace....termín hoří a práci, která měla být překvapením ne a ne dokončit. Co s tím? Tvé rozhodnutí 3zetko je opravdu inspirativní - i když, co si budem namlouvat, když jsem tu nedokončenou hrůzu jakýmsi řízením náhody v minulosti znovuobjevila, :blink: to jsem si zavzpomínala. Asi jako u fotografií ze základní školy. :roll:
Jindris

Příspěvekod treperenda » 0, 13. srpen, 2013, 10:44 pm

TAk při stěhování do vlastního domu před 7 lety, jsme spoustu krámů strkali do jakési bordel místnosti, s tím, že ji v létě ) stěhovali jsme se na jaře) celou vyklidíme a vymalujeme a uděláme z ní pěknou letní kuchyň a takovou zašívárnu. Nikdy na to nedošlo. Občas tam poklidíme, zameteme, vytřeme a pak že teda v létě to už fakt vyklidíme. zejména v zimě se to dobře plánuje. :lol:
Mp a tento týden nastal ten slavný den, po 7 letech jsme konečně začali a hned hned tou nejhnusnější částí. Odtáhli jsme starý kredenc, za nímž jsem tušila hotel plný 18-ti cm pavouků a breberek, kupodivu a samozřejmě tam nebyl ani jeden živý tvor, jen několik pavučin . Te´d je za kredencem vymalováno, vytřeno, kredenc stojí na svém místě a čeká až ho zítra vydrhnu i zepředu a naskládám do něj nádobí, které mi překáží ve spíži a jiné poklady. pak se pustíme do další stěny, rozložení skříně atd. TAky je třeba vyhodit staré lino a místo něj dáme naše mladší z kuchyně, s dekorem dřeva, které zatím zaclání ve sklepě - takže jedním tahem uvolníme i sklep. Asi se dám na šachy :mrgreen:
Ale abych se dostala k jádru věci - příprava nám vzala sedm let, samotná akce trvala i se schnutím barvy méně než dvě hodiny. Hrůza!!!!!!!
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod dajdula » 0, 13. leden, 2014, 11:30 pm

Ženu statečnou kdo nalezne, je daleko cennější než perly. Jsi dobrááááááááá.
dajdula

Příspěvekod jane » 0, 18. leden, 2014, 9:48 am

Vanovam....maš krasne fotecky svoji rodiny :give_rose:
jane

Příspěvekod Janička » 0, 28. březen, 2014, 12:11 pm

Každý rok nesu na FÚ daňová přiznání poslední den odpoledne. Tentokrát jsem měla hotovo a odevzdáno už 26.3., no nejsem já holka šikovná ? :lol: To bude určitě díky pozitivnímu vlivu PD a píli všech tady.
Janička

Příspěvekod jupijaaa » 0, 11. květen, 2014, 8:24 am

A můžu mít i antiodkládací týden??? :D Nevím,jestli to v jednom dni zvládnu :D :D
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Stefinka » 0, 11. květen, 2014, 8:50 am

jupijaaa píše:A můžu mít i antiodkládací týden??? :D Nevím,jestli to v jednom dni zvládnu :D :D

já myslím, že je důležitější, že to zvládneš, než kdy a za jak dlouho, ale hlavní je výsledek ;-)
Stefinka

Příspěvekod henry » 0, 14. květen, 2014, 11:03 am

Kdybych něco odložil, tak bych se z toho pak zbláznil, takže mi nezbývá nic jiného než to udělat ted :)
henry

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 14. květen, 2014, 7:59 pm

chlape, jdi si odvodnit parkoviště, teď hned... :mrgreen:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

PředchozíDalší

Zpět na Antiodkládací den