Jak být šťastnější

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Jak být šťastnější

Příspěvekod Cilka » 0, 11. duben, 2013, 9:34 am

Já jsem včera průběžně přemýšlela o tom, co mě dělá šťastnou a zjistila jsem, že je to spousta věcí dohromady. DH (ačkoli teď v poslední době, taky občas po sobě vyjedeme), děti (jsou téměř pořád zdravé, jsem nadšená, když se něco nového naučí a zdá se, že jsou šťastné, moje maminka (že se dala neskutečně dobře po těch únorových chrobách dohromady), naše dvě nejbližší příbuzné rodiny (že dobře fungují) a já: (jsem ráda za každou věc, kterou zvládnu sama s těmi třemi outěžky: ZOO, divadla, muzea, návštěvy, přesuny a pobyt na chalupě, atd. - dodává mi to velké sebevědomí a upřímnou radost, a pak co se týče jen mě: ŠJ, teď cvičení, účetnictví, krásná dovolená (nejlépe hodně daleko :laughingneqw: ), čtení knížek co mě baví, internet a v neposlední řadě poměrně velké množství přátel s dětmi i bez nich)
Napsala jsem to trochu zmatkovitě, ale snad se to dá přečíst a porozumět.
Cilka

Příspěvekod Milik » 0, 11. duben, 2013, 1:57 pm

Krásné tipy.. Mě ještě pomůže cvičení, u mě konkrétně poslední dobou zumba a doma si někdy zatančím v rytmu břišních tanců.. ;)
Milik

Příspěvekod Lída » 0, 11. duben, 2013, 3:13 pm

od L. Hay:

místo musím říkejte rozhodl jsem se :)

tedy ne musím vstávat, musím to udělat. Nebudeme se prý cítit tak smýkáni okolnostmi :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 12. duben, 2013, 7:26 am

přestaňme v duchu kritizovat ostatní

I věty jako "panebože ta má nemožný kabát" otravují naši mysl a určitě nepřispívají k tomu, abychom se cítili líp :smiley-chores006:
Lída
Site Admin

Příspěvekod treperenda » 0, 12. duben, 2013, 11:23 am

Dnes jsem cestou do školky a obchodu potkala tucet lidí, kteří hned po pozdravu přidali - teda to je zase počasí, co? to je hrůza ( poprchává). tak jsem si na vás vzpomněla - jak to otravuje. No je jaro, tak prší, no, vždyť to je v dubnu normální. Minulý týden všichni kňourali, že sněží, přístí týden budou naříkat, jaké je vedro. :roll: Čecháčci prostě- vždycky se najde důvod si na něco postěžovat. pak jsme národ nas.aných lidí.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Magdaléna » 0, 12. duben, 2013, 12:46 pm

tak jsem jednu dobu hodně četla knížky hlavně od L. Hay a podobně... a naučila jsem se jednu věc -
žít skutečným životem a přítomností
kdysi jsem byla hodně nešťastná, a místo toho, abych s tím něco dělala, utíkala jsem do snění a představ, co by - kdyby... nějakou dobu to trvalo, než jsem byla schopná se "vrátit" do skutečné reality a hlavně něco s tím vším udělat...
Magdaléna

Příspěvekod Maata75 » 0, 12. duben, 2013, 1:56 pm

'Moudří vynikají, protože vidí sami sebe jako součást celku. Září, protože nechtejí oslnit. Dosahují skvělých věcí, protože nevyhledávají uznání. Jejich moudrost je obsažena v tom, jací jsou, ne v jejich názorech. Odmítají se přít, proto se nikdo nepře s nimi."
Lao-c´
Maata75

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 12. duben, 2013, 3:00 pm

:mocking:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod mataj » 0, 12. duben, 2013, 11:10 pm

nepořádnicenepořádná :laughingneqw: :laughingneqw: :good:
Obrázek ObrázekObrázek
mataj

Příspěvekod Lída » 0, 15. duben, 2013, 8:13 am

neopakujme si stále v duchu, co jsme měli říct nebo co dotyčnému určitě od plic řekneme, až k tomu budeme mít příležitost.
Lída
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy