Co jsem dnes vařila.

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod Tlapka » 0, 30. březen, 2018, 9:35 am

Vcera jsem uvarila fakt kotel koprovky, dneska budu rada, kdyz to da na obed. K veceri bude ryzovy nakyp nebo tvarohove k edliky s jablky nebo kdyz nebudu stihat, vyhlasim lovy:-)
Tlapka

Příspěvekod Stefinka » 0, 6. duben, 2018, 7:38 am

V úterý jsem měla játra s rýží, ve středu jsem dělala panenku s bramborem ve slupce a fazolkama, ve čtvrtek těstovinový salát s kuřecími stripsy. Dneska budu dojídat zbytky od včera, nesnědla jsem vše, tak jsem si donesla pár brambor k těm stripsám a zbytek salátu si dám do misky bokem a budu mít oběd. Co budu vařit o víkendu nemám nejmenší tušení, musím prohrabat mrazák, co tam ještě je za maso, chtěla jsem udělat uzené s kaší nějaký den, ale to je taková rychlá věc, že tu bych si raději nechala přes týden, že to si můžu vzít do práce a není s tím nějaké vyváření večer, takže přes víkend bych raději třeba udělala nějakou omáčku a knedlík pro změnu, jestli najdu v mrazáku ještě kus vepřového, asi bych udělala segedín, jinak vůbec nemám nápady. Možná brambory na šlehačce bych si taky dala, už o nich mluvím nějakou dobu a ještě se na ně nedostalo. Pak možná karbanátky v týdnu taky ještě :-)
Stefinka

Příspěvekod Tlapka » 0, 11. duben, 2018, 10:18 pm

Segedin! Diky za inspiraci.
My jsme dneska meli wrap s kurecim a cuketovou polevku a spagety aglio olio.
Tlapka

Příspěvekod Stefinka » 0, 14. duben, 2018, 8:28 am

takže dělala jsem tu kaši s tím uzeným v týdnu, měli jsme čínu, šťouchaný brambory s plátkem na houbách, pak jsem jen v rychlosti jeden den dělala zapečené brambory se zbytkem vepřového a cibulí, rychlovka do práce a dneska budu péct kuřecí čtvrtky s kaší a zítra asi rajskou s kolínkama nebo je tam na mrazáku kus knedlíku, tak uvidím co budou chtít, když by zbyla i na pondělí do práce, tak bude třeba jeden den tak a druhý den tak.
Stefinka

Příspěvekod velva » 0, 14. duben, 2018, 2:55 pm

My kuře na paprice s knedlíkem

včera- candát na másle s bramborami a zeleninovým salátem
velva

Příspěvekod Zizi » 0, 14. duben, 2018, 3:55 pm

já dnes pizzu z krabice :blush2:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod velva » 0, 14. duben, 2018, 7:28 pm

Zizi- taky dobrý! :D Ty určitě zahradničíš,t tak máš uvařeno z krabice :D Bez práce :D
velva

Příspěvekod Tlapka » 0, 15. duben, 2018, 9:12 pm

Dnes segedin, gulasova polevka na zitra
Tlapka

Příspěvekod Aliba » 0, 16. duben, 2018, 8:16 am

V sobotu domácí pizza a těstoviny s rajčátkama. V neděli bramborový salát a řízky - z krkovice a kuřecí.
Dnes kuřecí na grilu, bramborový salát a risotto.
Aliba

Příspěvekod Stefinka » 0, 16. duben, 2018, 12:18 pm

Dojídáme rajskou, dále nevím, co budu vařit, ale podle masa, co zbývá na mrazáku bych to viděla jeden den na rizoto, játra a taky mám zas chuť na sýrovou omáčku s těstovinama, tak něco takovýho asi v dalších dnech.
Stefinka

PředchozíDalší

Zpět na Jídelníček