Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Příspěvekod Tlapka » 0, 14. leden, 2018, 9:02 am

Jane, maji je v oddeleni rozpekaneho peciva, tmavsi ctvercova housticka, na to jak je mala, tak je tezka. Myslim, ze stala 3,90.
Tlapka

Příspěvekod jane » 0, 14. leden, 2018, 1:08 pm

Tlapko podívám se po ní, dnes jdu do Lidlu :shopping2:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Zizi » 0, 14. leden, 2018, 3:06 pm

Dívčiny, já jsem začala chodit. Není to žádné novoroční předsevzetí, uvažovala jsem o tom už skoro celý loňský rok. Ale neměla jsem úplně jasno, jak na to.
ALE

Když jsme byli volit, a šli jsme pěšky a pak jsme to vzali ještě procházkou přes naši ves, tak mi nějak najednou svitlo v hlavě :idea: :idea: :idea: :idea: (to se mi nestává moc často :beg: :laughingneqw: :beach: :beach: :beach: :beach: ) a najednou byla jasná trasa, kterou by se dalo chodit za každého počasí, v kterékoliv denní či noční době.
Boty na chození i v zimě jsem si koupila v úterý, trasa se mi vyjevila v pátek a od soboty chodím. Jedno kolo dopoledne, jedno kolo večer.
Teda, byla jsem zatím jenom třikrát, ale i z toho mála se cítím o velký kus lépe. Prostě člověk je stavěn na pohyb a ten mu dělá dobře. To moje kolečko je JEN 1,5 km, trvá to cca 20 minut.

Nevím, jak dlouho mě to bude bavit. V tomto směru si moc nevěřím.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Kriska » 0, 14. leden, 2018, 8:55 pm

Zizi
drzim palce, at vydrzis :) dobry taky treba si vzit nejakou hudbu nebo audioknihu, ze si u toho muzes poslechnout detektivku nebo roman, dle libosti a mit to pekne na pokracovani a pak kdyz nepujdes, nebudes vedet, jak to dopadlo :D
Kriska

Příspěvekod Jindris » 0, 14. leden, 2018, 11:41 pm

Zizi,také držím palce, ať Ti to nadšení vydrží. Myslím, že Tobě bude v chození asi největší oporou pejsek :smiley-chores016: , který musí ven za každého počasí. Já osobně bych na audioknihy moc nesázela, protože to znamená si připravit na cestu něco dalšího , zrovna v zimě , když jenom ta výprava z domova je dost náročná :dance: : teplé boty, bunda, čepice, šála, rukavice atd.
Taky jsem si dala za úkol chodit denně, protože nedávný asi 15kmvýlet s příbuznými mě docela :o odrovnal.
Prostě vydržme to! :bye2:
Jindris

Příspěvekod Zizi » 0, 15. leden, 2018, 1:25 am

Jindris, je to právě naopak, pejskovou nechávám doma a ven s ní jdu, až si svižným tempem obejdu to svoje kolečko. Totiž, pejsková se vyznačuje tím, že pořád někde něco očmuchává, zastavuje, zdržuje a svižné tempo jí nic neříká. :D
Procházku s pejskovou do svého denního plánu kroků nepočítám.
Krisko já si po cestě tak přemýšlím o různých věcech, takže hudba mi nechybí, soustřeďuju se na tu chůzi a dýchání a uklidňuje mě to.

Takže budeme chodit spolu, Jindris? Přidá se ještě někdo? :dance:
Zizi

Příspěvekod Jindris » 0, 16. leden, 2018, 1:17 am

Sisi,tak jdem na to, než z nás vyprchá nadšení, těším se na další turistky :give_heart:.
Jindris

Příspěvekod Kriska » 0, 16. leden, 2018, 8:54 am

Zizi tak to je fajn, to sem.myslela spis kdyby se ztracela motivace a cloveka to nebavilo.

ja byla v nedeli na 13km vylete s pejskovou a bylo to fajn lehce nasnezeno, moc pekna :) v zime chodim malo, vic jak 20 ne...
Kriska

Příspěvekod velva » 0, 16. leden, 2018, 9:53 am

zizi- já taky docela ráda chodím :D Baví mě to.No,dostala jsem krokoměr.No a zjištuju,že chodím hoodně málo.Třeba cesta do 10 minut pěšky vzdáleného obchodu,ochodování po tom obchodě :mrgreen: a cesta domů- 986 kroků.Nic moc.Je zaímavé to sledovat..

Tlapko- ten čtvereček nestojí 3,90 ale 12,90!!!Takový mini kousek.Vypadá lákavě...Ale je to děsně drahé.

Jinak pít - piju.Cukroví snězeno :mrgreen: Sladké jím pořád.Snažím se zařazovat víc zeleniny a ovoce.Spaní mi jde krásně. :D
velva

Příspěvekod Zizi » 0, 16. leden, 2018, 2:56 pm

Zrovna včera jsem byla v Lidlu a koupila si "ten čtvereček" a stál 12.90, jak píše Velva a jmenuje se přesně VÍCEZRNNÁ KOSTKA.
A chutná a vypadá to podobně, jako chléb, co tam taky prodávají a stojí 39,90 nebo tak nějak. Možná dokonce ten chléb je lepší, než ta kostka. Občas si ho kupuju. Je myslím, ze Slovenska.
Zizi

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy