Kde co je - aplikace nebo program

Kde co je - aplikace nebo program

Příspěvekod Ivca79 » 0, 2. září, 2017, 9:45 am

Nemáte někdo nějaký program na evidenci kde co je v domácnosti? Ne že bych chtěla všechno evidovat, ale letos jsme hledali dva stany a nastal trochu problém - bylo celkem 6 míst, kde mohl být (u nás doma, na chalupě, u rodičů na chatě, u mamky doma, na zahrádce, u ségry) - postupně jsem prohledala a obvolala všechny a nebyla jsem úspěšná - nakonec se ukázalo, že ten dětský stan jsem loni po sezoně strčila dětem za bundy do skříně - nepřekážel, ničemu nevadil... ale byl dost problém ho najít. Druhý stan jsem našla dneska, když jsem šla hledat batoh... a na dně pod všemi batohy byl stan. Zřejmě muž usoudil, že ho nebudeme hned tak potřebovat, když jsme ho hledali, tak nikde nebyl a koupil se nakonec nový, takže bych si ráda zapsala, kde jaký stan máme, kde jaký batoh máme, kde se aktuálně nelézá velký kotlík.... dá se využít i excel ale napadlo mě, jestli neexistuje něco profi :blush2:
Ivca79

Re: Kde co je - aplikace nebo program

Příspěvekod Martina » 0, 2. září, 2017, 5:09 pm

To by se mi také hodilo, od posledního většího přesunu věcí v domácnosti často něco hledáme.... Všechno má sice svoje místo, ale kde? :D
Martina

Příspěvekod Ivca79 » 0, 4. září, 2017, 7:46 pm

Martina píše:To by se mi také hodilo, od posledního většího přesunu věcí v domácnosti často něco hledáme.... Všechno má sice svoje místo, ale kde? :D

Tak muž prý o stanu věděl, jen chtěl ten novej, tak se tvářil, že ho nikde nemůže najít :blush2:
Každopádně evidence by byla fain
Ivca79

Příspěvekod velva » 0, 5. září, 2017, 7:10 am

Ivca 79- to by mě tedy od dh asi naštvalo. :mrgreen: Nechat tě hledat....vrrr.A co takhle si promluvit,jako upřímně a říct,proč si jako myslí,že by byl lepší ten nový stan a starý že třeba prodáme...Nebo tak..

Evidence by byla moc fajn.Jen ta disciplinovanost v tom- zapsat,kam co ukládám, :D to by byl možná problém. :oops: :D
velva

Zpět na Tipy pro domácnost