zvyk na únor - zdraví

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: aktuálně - zvyk na únor - zdraví

Příspěvekod Lída » 0, 23. únor, 2017, 9:17 am

Jak se nám daří dodržovat naše plány? :)

Já jsem sedmý den bez cukru :shock: Třetí den byla krize :D Nejvíc mi vadilo, že nemůžu takové to mlsání z nudy, kdy nemám hlad, ale "něco bych si dala" :D Řeším to oříšky, ale překvapuje mě, jak je to čím dál snadnější to vydržet :s494:
Lída
Site Admin

Příspěvekod velva » 0, 23. únor, 2017, 10:59 am

Přesně,Liduško.Já byla zvyklá ke kávičce,večer, nějakou sladkůstku.Je to fakt jen zvyk.Taky jsem si odvykla a nechybí mi to.Oříšky,sušené ovoce..

Jinak já dodržuji ten pitný režim,taky i to větrání..
velva

Příspěvekod Kriska » 0, 23. únor, 2017, 11:53 am

Lída seš skvělá:) při snaze vysadit cukry se může dost projevit po pár dnech malátnost, ůnava a šílená chuť na cukry, ale časem to překonáš a nepřijde ti to:)

Já měla včera žravou, skoro nejím pečivo, marmošky, med... a včera sem sehnala pohankový keksy, co normálně nikde nevidím a sežrala sem jich 6 s máslem a medem k večeři a protože mám problém s bílkovinama a včera sem jejich nedostatek nahradila cukrem, tak mě tak honila mlsná, že sem sežrala celou čokoládu :blush2: přitom vím, že je u mě fakt problém v nedostatku jídla/bílkovin ale nic doma v zásobě, když dostanu hlad, nemám:( ono ty krekry vydrží ve skříni věky, což se o jogurtu říct nedá...

velva dobře, že se ti daří:)

mě se teda vůbec ani jednou nepodařilo doma cvičit:(
Kriska

Předchozí

Zpět na Denní tipy