Prázdné čajové obaly

Prázdné čajové obaly

Příspěvekod Balley » 0, 2. leden, 2011, 1:24 am

Dobrý den, sbírám čajové obaly :s3249: Dnes mám ve sbírce kolem 10 500ks/druhů. Je spoustu lidí, kteří hodně cestují a vozí domů jako dárky čaje apod. Pokud se najde někdo, kdo by mi chtěl pomoci rozšířit sbírku nějakými zajímavými čaji, budu ráda za každou zprávu :give_heart:

Pro zájemce, kteří by chtěli vidět část mé sbírky vkládám link :thank_you:

http://teabags-balley.ic.cz/?page=collect
Balley

Re: Prázdné čajové obaly

Příspěvekod Lída » 0, 19. leden, 2011, 9:44 am

Balley, tvoje sbírka je fakt dobrá! Posíláš si obaly s jinými sběrateli sem a tam po světě? Nebo se taky prodávají jako kalendáříky? :) Vždyky mě porazí to množství, které jste vy sběratelky schopné nashromáždit :s9662:
Lída
Site Admin

Re: Prázdné čajové obaly

Příspěvekod Balley » 0, 26. leden, 2011, 8:19 pm

LídaK píše:Balley, tvoje sbírka je fakt dobrá! Posíláš si obaly s jinými sběrateli sem a tam po světě? Nebo se taky prodávají jako kalendáříky? :) Vždyky mě porazí to množství, které jste vy sběratelky schopné nashromáždit :s9662:

Posílám i různě po světě. Nejvíc s Nizozemím - tam mají největší sbírky, protože mají nejvíc druhů čajů v obalech. Také s Německem, Polskem, Francií, Chile, Argentinou, Činou, Japonskem (tam mají v Tokiu jako jediný obchod na světě malované čaje Karel Čapek) :mocking: Podařilo se mi vypátrat, že si ten malý obchůdek otevřel nějaký fanda Karla Čapka - úžasné :thank_you: A spoustu dalších zemí.. Nejlépe se mi mění se sběratelem něčeho jiného. Vyměnila jsem bývalou sbírku máminých obalů od žvýkaček (s Chile), kalendářky některé a hlavně teď měním magnetky z Kostíků - poznala jsem se díky netu s paní, která mi za ně posílá krásné americké a kanadské čaje. Bohužel jsem se několikrát napálila při koupi Kostíků a magnetky byly vykradené :beg:

Jinak děkuji za pochvaly - sbírku mám moc ráda! Je to parádní relax, když pijete čaj, třídíte, řadíte, měníte a poznáváte spoustu "kamarádů" :give_heart:

Čaje se tolik neprodávají, protože jsou hůře dostupné. Ale poslední dobou se rozjel prodej plných sáčků - sběratelé vyjíždí za hranice nebo objednávají balíky a pak to kusově prodávají. Ale já tohle hromadné kupování nemám ráda, protože je umění to získat výměnou a nahledat si to a tak, než si to koupit...kupují jen lidé, co mají tolik peněz (za kus až 25,- někdy)..ale to si myslím už pak není tolik o vášni :roll: :)
Balley

Zpět na Sháním