Jak v domácnosti utrácíte?

Co se do ostatních rubrik nehodí

Re: Jak v domácnosti utrácíte?

Příspěvekod velva » 0, 8. prosinec, 2015, 11:00 am

Stefi - ony tybanky mají mezi sebou nějakou dohodu.Opravdu jen zajdeš do banky,co si vybereš,řekneš,že máš zájem k nim přestoupit a že chceš převést účet.Oni se postarají o všechno sami.I o všechny trvalé příkazy,atp.Loni třeba dávali za založení účtu u Unicreditu telefon,atp.
y jsme to zakládali předtím, bez dárku(ostali jsme nějaké drobnosti- kasičky,atp).
Trvá to asi měsíc,ale do Spořitelny jsme už nevkročili.
Alezkus jim v té Spořitelně říct,že ti jiná banka nabídla přestup s vedením účtu zdarma,atp a že o tom uvažuješ.A jestli ti ne nanabídnou podobné výhody? Třeba si dají říct.
A když ne, je to opravdu jednoduché.
velva

Příspěvekod Stefinka » 0, 8. prosinec, 2015, 1:00 pm

Super, díky za rady, určitě o tom budu minimálně uvažovat a pravděpodobně si to nejdřív řeknu s mužem, protože on je na tyhlety věci skrz finance docela hlava, i se v tom jednu dobu pohyboval, takže různým termínům a úrokům a tak docela rozumí a umí si to v hlavě dobře spočítat, takže mi i sám může poradit, co by asi tak bylo nejlepší, mrknem na to. Každopádně moc děkuji za info a podívám se na to :-)
Stefinka

Příspěvekod rakave » 0, 9. prosinec, 2015, 10:32 am

My jsme v domácnosti taky 2 a za jídlo nepřekročíme částku 5000 kc.9000 kc se mi zdá zbytečně hodně.
rakave

Příspěvekod Alois Koutný » 0, 9. prosinec, 2015, 2:44 pm

Asi máte pravdu, ale je to zvláštní. Do restaurace se vydáme jednou maximálně dvakrát za měsíc a to do žádné luxusní (večeře pro dva do 500 Kč i s pitím.) Každopádně vaří manželka, takže jí asi prověřím, za co tolik utrácí, děkuji za tip :). Dneska jsem viděl reklamní spot od RWE, kde propagují pronájem LED žárovek a to mě velice zaujalo. Po asi pěti minutách hledání informací jsem si ověřil to, co jsem tušil už od začátku. A to že to je pěkná habaďůra, a že veškeré náklady na pronájem by se vám mohli vrátit hned během prvního roku i když nakoupíte na dražším eshopu (jako např.http://www.ledko.cz/) No po tomhle, když jsem si uvědomil jaké z nás dělají blbce mám chuť od nich odejít :s6066: !
Alois Koutný

Příspěvekod jane » 0, 10. prosinec, 2015, 3:30 pm

Anno88........neřekla bych , že v Praze je všechno dražší, přece když nakupuješ v LIdlu nebo Kauflandu, tak ty ceny tam musí být stejné jako kdekoliv jinde, ne ? Jestli se mýlím, tak mě opravte.
jane

Příspěvekod jane » 0, 10. prosinec, 2015, 3:36 pm

Aloisi..........i ty dvě večeře pro dva za 500 by byly pro mě moc. My se "rozšoupneme" maximálně , když jedeme i s dětma do IKEA. Dáme si kuličky s hranolkama, neomezené pití a kávu, nějaký zákusek nebo salátek, máme to kolem 400 kč a jsme nacpaní k prasknutí :mocking: :mocking: . Ale jezdíme tak jednou až dvakrát za rok, protože to máme 100km.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 10. prosinec, 2015, 3:44 pm

jane píše:Aloisi..........i ty dvě večeře pro dva za 500 by byly pro mě moc. My se "rozšoupneme" maximálně , když jedeme i s dětma do IKEA. Dáme si kuličky s hranolkama, neomezené pití a kávu, nějaký zákusek nebo salátek, máme to kolem 400 kč a jsme nacpaní k prasknutí :mocking: :mocking: . Ale jezdíme tak jednou až dvakrát za rok, protože to máme 100km.

Ono asi záleží na podniku. My když se jdeme bavit tady k nám na "vesnici", tak utratíme většinou tak do tisícovky, když jdeme do toho jednoho klubu, který je cenově trochu výš, tak třeba 1500, tady se nevaří, takže bez jídla. Ale když jedem do města se bavit s přáteli a chceme si dát i večeři a zajít na dýzu, tak nás to vyjde za večer tak kolem 2500-3000, ve dvou, s taxíkem zpátky. Takže jako 500 pro dva je pro mě s jídlem krásná útrata, tady máme za 500 tak ty dvě jídla, kde je pití a tak, když se člověk chce zdržet déle, to by fakt člověk nemohl jít nikam, kdyby mu bylo líto dát peníze za to, že si dva lidé spolu někam vyrazí, teda aspoň my to tak máme, být pořád doma by nám brzo vlezlo na mozek. Pro nás je 300-400 jenom taxík, když už se jedem bavit do města...
Stefinka

Příspěvekod dagmara » 0, 5. únor, 2016, 9:05 pm

Našla jsem projekt, kde se dá nakupovat v kamenném obchodě nebo v e-shopech, dá se vyřídit tankovací karta se slevou 0,30,- až 1,- kč za 1litr benzínu, z každého vašeho nákupu máte Cashback 2 % - 5 % a ten se vám zpátky vrací na váš účet v bance, když o tom řeknete dalším lidem a ti se tam dostanou tak z jejich nákupů máte Cashback 0,18 % - 0,45% .
Součástí je další projekt na kterém lze vydělat cca 1000,- za měsíc bez práce. Jestli má někdo zájem klidně info zašlu email- dada310@seznam.cz
U tohoto projektu vyděláte i bez lidí pod vámi. Přeji hezký den.
dagmara

Příspěvekod Budulínka » 0, 21. listopad, 2016, 10:03 pm

A kde to najdu? Můžeš sem dát odkaz?
To, co si upeču, pak také sním.
Budulínka

Předchozí

Zpět na Povídání jen tak