Kalendáře a diář

Re: Kalendáře a diář

Příspěvekod zuzajdik » 0, 19. březen, 2009, 12:31 am

Já už si fakt nevím rady, vůbec mi to nejde vytisknout. Nemohly byste, prosím, někdo napsat blbuvzdorný návod, jak tisk nastavit?
zuzajdik

Příspěvekod medakulicka » 0, 19. březen, 2009, 12:28 pm

Zuzajdiku, nezoufej. Já jsem to pro jistotu tiskla po jednom listě. Nejprve jsem si srovnala prázdný stránky a tužkou jsem si na ně poznamenala, jak mají jít za sebou, aby mi to pak pasovalo z rubu i z lícu. Pak už jsem jenom podle počítace dávala označený listy do tiskárny.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod zuzajdik » 0, 19. březen, 2009, 2:40 pm

No jo, ale mně prostě nejde natisknout to tak, aby to zabíralo půl stránky A4, takže se na tu A4 vlezly ty dvě stránky jakoby pod sebe.. Zkusím znovu zabojovat. Vždycky jsem byla pyšná na to, jak si s počítačem rozumím, ale teď si připadám jako totální analfabet..:(

UŹ TO MÁM :D
zuzajdik

Příspěvekod Janeinka » 0, 28. červenec, 2009, 10:29 pm

Já mám trošku jiný problém pokusila jsem se vytisknout kalendář, to jsem zvládla naprosto bez potíží, pak jsem se mordovala s diářkem, ale až jsem ho vytiskla, zjistila jsem, že je jen do září 2009, takže mi nebude moc dlouho sloužit. Nadíku, prosím, nemohla bys předělat Tvůj diář i na další měsíce????? Pokud by to šlo, určitě nebudu jediná, kdo Ti bude moooc děkovat.
Janeinka

Příspěvekod NADiK » 0, 4. srpen, 2009, 8:33 am

Už na tom pracuji, další diář bude od Září 2009 do Září 2010.
Jen uvažuji o změnách textů (MISE v záhlaví a výňatky z "mejlů" v zápatí). Musím požádat Lídu...
NADiK

Příspěvekod Hankie » 0, 10. srpen, 2009, 9:28 am

NADiK píše:Už na tom pracuji, další diář bude od Září 2009 do Září 2010.
Jen uvažuji o změnách textů (MISE v záhlaví a výňatky z "mejlů" v zápatí). Musím požádat Lídu...

Nadiku, pěkně prosím, smutně koukám, mohl by pak být diář i v DOC verzi? Potřebovala bych si ho vytisknout tak, abych ho mohla nacvakat do kroužkového bloku a s loňským v PDF formátu jsem se nedomluvila... MOC DĚKUJU pokud to půjde!
Hankie

Příspěvekod NADiK » 0, 19. srpen, 2009, 3:19 pm

Hankie píše:
NADiK píše:Už na tom pracuji, další diář bude od Září 2009 do Září 2010.

Nadiku, pěkně prosím, smutně koukám, mohl by pak být diář i v DOC verzi? Potřebovala bych si ho vytisknout tak, abych ho mohla nacvakat do kroužkového bloku a s loňským v PDF formátu jsem se nedomluvila... MOC DĚKUJU pokud to půjde!

Je mi líto, ale já to chystám v InDesignu a z toho to do Wordu fakt nelze vyexportovat... Anebo nevím jak. :(
NADiK

Příspěvekod NADiK » 0, 20. srpen, 2009, 3:16 pm

VKLÁDÁM DIÁŘ OD ZÁŘÍ 2009 DO ZÁŘÍ 2010 VČETNĚ.

Přemýšlím, jak vysvětlit seřazení stránek. Pokusím se o to.

kdyby jste si koupily sešit, očíslovali ho, pak rozšily a vzaly jednotlivé listy, tak by jste zjistily, že na jedné straně je číslo 1 a na protější je číslo 28, po otočení tohoto rozšitého listu by vlevo bylo č. 2 a vpravo č. 27.
Takto jsme pracovala já. Takže když si vezmete náš soubor pdf a vytisknete si jedničku, vezmete tento list papíru, otočíte ho v tiskárně a vytisknete dvojku, dostanete už hotový jakoby rozšitý (v reálu nesešitý) list. Pak vezmete čistý papír A4 a vytisknete na něj trojku a po otočení čtverku a dostanete zkompletovaný další list. Tyto skládáte na sebe. Až vytisknete třináctku a z druhé strany A4 čtrnáctku, stačí vzít všechny tyto vytištěné A4 a v půli přeložit.
Získáte tak kompletní sešit - stačí sešít dohromady.
Možná vás mate, že hotový sešit pak musíte otáčet o 90°. Ale jedině tak mi vzniklo nejvíc místa na jednotlivé dny, proto to tak je.
Kdo chce používat do bloku naděrované A5, tak ty vytištěné a seřazené A4 místo přeložení uprostřed rozstřihne a naděruje. ;)

Hodně zdaru při luštění letošního diáře... :lol:

Já si na ten letošní zase budu dělat obálku, ale ještě si počkám do půlky září, kdy budu mít svou svatební fotku a další ultrazvukovou fotku našeho potomka...
Přílohy
kal_pojdtedal_09_10_nadik.pdf
(230.63 KiB) 44250 krát
NADiK

Příspěvekod Bylanka » 0, 20. srpen, 2009, 4:01 pm

NADiKu, díky ti za práci na diáři :P . Už jsem si ho stáhla, až bude čas tak si ho vytisknu.
Bylanka

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 26. srpen, 2009, 10:48 am

Díky za diář i kalendář, konečně jsem je vytiskla, jen si je nechám okroužkovat... :P
IvaChytilova

PředchozíDalší

Zpět na Ke stažení