Kalendáře a diář

Re: Kalendáře a diář

Příspěvekod Hankie » 0, 27. srpen, 2009, 9:33 am

NADiKu, díky moc za práci, co sis s diářem dala, DH vytisknul, poslala jsem ti SZ. Díky za jakoukoliv odpověď.
Hankie

Příspěvekod Hankie » 0, 27. srpen, 2009, 5:07 pm

NADiK píše:VKLÁDÁM DIÁŘ OD ZÁŘÍ 2009 DO ZÁŘÍ 2010 VČETNĚ.

... když si vezmete náš soubor pdf a vytisknete si jedničku, vezmete tento list papíru, otočíte ho v tiskárně a vytisknete dvojku, dostanete už hotový jakoby rozšitý (v reálu nesešitý) list. Pak vezmete čistý papír A4 a vytisknete na něj trojku a po otočení čtverku a dostanete zkompletovaný další list.

Hurá, mám vyluštěno, už vím, kde jsme s DH dělali při tisku chybu! Pořád nám to vycházelo nějak zmateně. Když NADiK psala "vytisknete si jedničku", tak my tiskli z toho PDF dokumentu list č.1, proto mi to nevycházelo.

Takže pro zmatkaře jako jsem já - nejdřív vytisknout list č.14= strany 28 a 1. Otočit, vytisknout list č.1 = stránky 2 a 27. Na nový papír PDF list č. 2 = str. 26 a 3, otočit a vytisknout list č. 3 = stránky 4 a 25. Pokračovat pořád dál, na poslední papír se tiskne list č. 12 = stránky 16 a 13, na otočenou stranu potom list č. 13 = stránky 14 a 15. A sedí to pěkně.

Díky moc, NADiK!! ;)
Hankie

Příspěvekod NADiK » 0, 28. srpen, 2009, 10:33 am

Jééé, díky za opravu!!!!! Tak jsme se snažila to dokonale popsat, až jsem to zkazila... :lol: :lol:

Ještě, že jsou "hodné duše" a upozorní. Děkuji moc, moc, moc.

Hankie, hned, jak budu mít čas, tak udělám v diáři větší mezeru uprostřed kvůli děrování, jak jsi mi psala. Díky za upozornění. Kdyby tu byl smajlík s kytičkou, tka bys ho tu měla. ;)
NADiK

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 28. srpen, 2009, 9:29 pm

Já mám dnes okroužkovaný i diář a šlo to dobře- cena lidová 18,- Kč....
IvaChytilova

Příspěvekod Hankie » 0, 30. srpen, 2009, 5:43 pm

NADiK píše:J... Kdyby tu byl smajlík s kytičkou, tka bys ho tu měla. ;)

Děkuju za kytičku i za diář, už ho mám v kroužkovém bloku a těším se na první září :D Doufám, že až děti odešlu do patřičných ústavů, najdu si čas na zapsání všech svátků, narozenin a podobně důležitých dat. Každý rok si slibuju, že to do nového kalendáře (diáře nebo čehokoliv jiného) napíšu hned během prosince a každý rok mezi lednem a dubnem zasklím strašnou spoustu lidí.

Ad místo na děrování - posunout zápatí a záhlaví o kousek blíž ke kraji by příští rok bylo fajn, ale pokud je v tom technický nebo časový zádrhel, tak to nech plavat a ber to jako blbý nápad ženské, co už je hrozně dlouho doma a neví co roupama :D

Díky moc!
Hankie

Příspěvekod kikina » 0, 30. srpen, 2009, 10:02 pm

Díky za diář - je fakt super. Právě jsem ho vytiskla a zítra ráno cestou do kanceláře jej nechám svázat. Já tento diář používám jako domácí kalendář na stěnu. Je takový úhledný/nější a přehlednější a jsou tam krásně napsané ty zvyky a motta. Loni jsem ho měla v kuchyni vedle linky na stěně. Naučil se ho používat i DH a zapisuje do něj své směny, akce atd. Je to paráda. A rámečky nám stačí. Takže ještě jednou díky. ;)
Obrázek
Obrázek
kikina

Příspěvekod NADiK » 0, 31. srpen, 2009, 12:49 pm

Hankie píše:
NADiK píše:J... Kdyby tu byl smajlík s kytičkou, tka bys ho tu měla. ;)

Děkuju za kytičku i za diář, už ho mám v kroužkovém bloku a těším se na první září :D Doufám, že až děti odešlu do patřičných ústavů, najdu si čas na zapsání všech svátků, narozenin a podobně důležitých dat. Každý rok si slibuju, že to do nového kalendáře (diáře nebo čehokoliv jiného) napíšu hned během prosince a každý rok mezi lednem a dubnem zasklím strašnou spoustu lidí.

Ad místo na děrování - posunout zápatí a záhlaví o kousek blíž ke kraji by příští rok bylo fajn, ale pokud je v tom technický nebo časový zádrhel, tak to nech plavat a ber to jako blbý nápad ženské, co už je hrozně dlouho doma a neví co roupama :D

Díky moc!

Já si teď tisknu diář pro sebe a koukám jako blázen, že mně vychází uprostřed po 1 cm a na krajích cca 5-6 mm. Je tam právě č. stránky + nápis "Pojďte dál". Tak uvažuju, že to vlastně nemám kam posunout, jedině vyházet motta a zvyky měsíce. :o
NADiK

Příspěvekod NADiK » 0, 31. srpen, 2009, 12:50 pm

kikina píše:Díky za diář - je fakt super. Právě jsem ho vytiskla a zítra ráno cestou do kanceláře jej nechám svázat. Já tento diář používám jako domácí kalendář na stěnu. Je takový úhledný/nější a přehlednější a jsou tam krásně napsané ty zvyky a motta. Loni jsem ho měla v kuchyni vedle linky na stěně. Naučil se ho používat i DH a zapisuje do něj své směny, akce atd. Je to paráda. A rámečky nám stačí. Takže ještě jednou díky. ;)

Díky moc za pochvalu, hřeje mě u srdíčka a vůbec mi to v tom pařáku neva... ;)
NADiK

Příspěvekod Hankie » 0, 31. srpen, 2009, 11:41 pm

NADiK píše:Já si teď tisknu diář pro sebe a koukám jako blázen, že mně vychází uprostřed po 1 cm a na krajích cca 5-6 mm. Je tam právě č. stránky + nápis "Pojďte dál". Tak uvažuju, že to vlastně nemám kam posunout, jedině vyházet motta a zvyky měsíce. :o

... aha, tak to bude zase nějaká chyba u mě :lol: , promiň, NADiK, zřejmě má DH v práci něco nějak jinak nastaveno. Díky za starost! A virtuální kytička pro tebe... Hlavně prosím nevyhazovat motta ani zvyk měsíce, to je to, co dělá z diáře obyčejného diář speciální, na míru dělaný!
Hankie

Příspěvekod Lenunka » 0, 2. listopad, 2009, 1:17 pm

NADiku, díky moc za diář.

Lído, bylo by prosím možné dát ten odkaz ke stažení buď na první stranu této diskuse (je tam ještě ten loňský a takto v příspěvcích by se to mohlo někomu špatně hledat) nebo do diskuse Kalendář 2010?

Pěkný předvánoční čas všem přeje Lenka
Lenunka

Předchozí

Zpět na Ke stažení