Diář 2011/09 až 2012/09

Diář 2011/09 až 2012/09

Příspěvekod NADiK » 0, 7. červenec, 2011, 3:00 pm

Holky, nemáte některá nápad na změnu citátů? Možná už bych změnila, případně něco jiné nahoru než stará motta měsíce?
Jenom jedno - jména do kalendáře dělat nebudu, to fakt nejde.
:d_sunny:
NADiK

Re: Diář 2011/09 až 2012/09

Příspěvekod Martina1 » 0, 7. červenec, 2011, 5:02 pm

Jména ne? :derisive: Dobrá, tak já si s tím pak zase chvilku pohraju :) . Stejně si tam píšu narozeniny, výročí a sem tam přidám madam FLY než to vytisknu :) , teda do kalendáře, diář je na mě moc malý, jsem zvyklá na trochu větší formát. Ale minule jsem ho aspoň podarovala sestřence, když už jsem ho tak hezky "vytunila" :). Není forma i na trochu větší? :blush2:
Citáty o úklidu? Nebo moudré myšlenky slavných? Neslibuju, že dodám, mám kalendář s citáty v práci a tam se ukážu až příští týden.
Martina1

Příspěvekod HanaK » 0, 8. červenec, 2011, 8:29 am

žádná práce není tak pilná, aby nesnesla čtrnáctidenní odklad, to asi nebude ten správný typ citátu, že? :lol:
HanaK

Příspěvekod NADiK » 0, 9. červenec, 2011, 10:25 am

HanaK píše:žádná práce není tak pilná, aby nesnesla čtrnáctidenní odklad, to asi nebude ten správný typ citátu, že? :lol:

No to právěžě nééé, mě šlo o citáty ohledně FLY Lady, něco ve stylu, jako tam mám vytahané z překladu.

:lol: :lol: :lol:
NADiK

Příspěvekod NADiK » 0, 9. červenec, 2011, 10:31 am

Martina1 píše:Jména ne? :derisive: Dobrá, tak já si s tím pak zase chvilku pohraju :) . Stejně si tam píšu narozeniny, výročí a sem tam přidám madam FLY než to vytisknu :) , teda do kalendáře, diář je na mě moc malý, jsem zvyklá na trochu větší formát. Ale minule jsem ho aspoň podarovala sestřence, když už jsem ho tak hezky "vytunila" :). Není forma i na trochu větší? :blush2:
Citáty o úklidu? Nebo moudré myšlenky slavných? Neslibuju, že dodám, mám kalendář s citáty v práci a tam se ukážu až příští týden.

Formát je A5 a to schválně, aby se mi vlezl do autopilota. Pokud chceš větší, na kopírce si dej zvětšení. Na A4 je to, tuším, 141 %. Já jsem vycházela z toho, že většina žen by si diář i ráda vzala s sebou a A5 je ta maximální velikost do kabelky - podle mě. A nechtěla jsem dělat nějaký paformát, stejně má většina holek k dispozici tiskárnu o velikosti A4. Takže pokud Ti to nevyhovuje, je mi líto. YJen kvůli Tobě to fakt předělávat nebudu, musíš si to zvětšit při tisku. madam FLY jsem tam taky nedala, trošku z úcty k Lídě a těmto stránkám, raději jsem tam dala tato www. A ohledně narozenin - v autopilotu mám list, kde mám všechny narozeniny a každoročně si je poznačím do diáře. Myslím, že tento list společně se vzorovým nákupním listem se tu někde dá taky stáhnout.

Citáty slavných nehledám, mám jich plnou knížku, spíš jsem chtěla "obnovit" ty citáty ohledně FLY života ve spodní části diáře.

:d_sunny:
NADiK

Příspěvekod Martina1 » 0, 9. červenec, 2011, 8:19 pm

Nadik, nechtěla jsem, abys kvůli mě něco předělávala, jen jsem se ptala na jinou velikost. A5 jako taková vyhovuje, do kabelky akorát, ale na mě jsou malá okýnka dnů, občas si tam zapisuju nějaký poznatek dne nebo jinou poznámku, a prostě se mi to tam nevejde :). A madam FL, teda ten obrázek paní ve fialových šatech, mám ve velkém kalendáři na zdi.
Martina1

Příspěvekod HanaK » 0, 14. červenec, 2011, 8:41 am

Život máte tak složitý, jak si ho uděláte.
Musíte uklízet samy pro sebe! Stojíte za to!
Vždycky když máte problém, přemýšlejte proč.
Nemusíme být perfektní, abychom si zasloužily být milovány!!
Nepořádek přitahuje nepořádek.
Naše domovy se do takového stavu nedostaly přes noc.A za tak krátkou dobu je sice můžeme uklidit, ale skoro se u toho přerazíme a výsledek nebude trvalý, protože naše zvyky budou stejné. Musíme pomalu postupně změnit svoje návyky a tak nám pořádek v domě zůstane.
Nemusí být všechno perfektní, jen to musí být udělané.
Dělej to, co děláš.

Našla jsem pár citátů od FL. ;) (některé už možná v diáři jsou, nekontrolovala jsem to)
HanaK

Příspěvekod Martina1 » 0, 14. červenec, 2011, 8:44 am

Můžete mít všechno, co chcete. Jen to nemůžete mít všechno najednou.
Martina1

Příspěvekod RomanaK » 0, 14. červenec, 2011, 11:45 am

MÁM V SOBĚ SÍLU VŠECHNO DOKÁZAT, PŘEKONAT A ZVLÁDNOUT!

KAŽDÁ ŠPATNÁ ZKUŠENOST V SOBĚ NESE SKRYTÉ POŽEHNÁNÍ.

KAŽDÝM DNEM JE PRO MĚ SNAZŠÍ MILOVAT SÁM SEBE I OSTATNÍ.

VŠECHNO, CO MŮŽU ZMĚNIT, JE V MÉ HLAVĚ.

VŠECHNO JE RELATIVNÍ A KAŽDÁ STRANA MÁ MNOHO ÚHLŮ POHLEDU, KRÁSNÝ SVĚT LZE VIDĚT JENOM ŠŤASTNÝMA OČIMA, STAČÍ BÝT PŘIPRAVENÝ A OCHOTNÝ VIDĚT BOŽÍ KRÁSU A ONA SE SAMA ZJEVÍ PŘED NAŠIMA OČIMA.

VĚŘÍM, ŽE MĚ PROUD ŽIVOTA VEDE VŽDY TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM, I KDYŽ ZROVNA NIČEMU NEROZUMÍM.

JSEM HVĚZDOU VE SVÉM FILMU A TAKÉ ZÁROVEŇ AUTOREM I REŽISÉREM A VYTVÁŘÍM SI PRO SEBE NÁDHERNÉ ROLE.

COKOLIV SI DOKÁŽU PŘEDSTAVIT, JE MOŽNÉ.

OPRAVDOVÉ VĚDĚNÍ PŘICHÁZÍ POUZE SKRZE PŘÍMOU ZKUŠENOST.
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Martina1 » 0, 14. červenec, 2011, 1:28 pm

Nejsem dokonalá, ale už teď jsem úžasná.
(už ani nevím, kde jsem to kdysi četla, ale moc se mi to líbí)
Martina1

Další

Zpět na Ke stažení