Zápečánky

Přidávejte prosím vyzkoušená jídla, jejichž příprava zabere málo času. Mohou být i z polotovarů - z prášku i z mrazícího boxu.

Zápečánky

Příspěvekod Jitka88 » 0, 23. červenec, 2014, 8:07 pm

Chleba namažeme malinko tatarkou, na něj plátek šunky, plátek sýru, rajče, papriku a dáme do mikrovlnky až se sýr rozteče. Někdy nedávám zeleninu, tak pak namažu po vyndání kečupem a na to jen kyselou okurku. Mňam
Jak prožíváme své dny, tak také žijeme celé své životy.
Jitka88

Re: Zápečánky

Příspěvekod Stefinka » 0, 23. červenec, 2014, 8:29 pm

Hmmm, zajímavý. Jen bych vynechala tu tatarku a kečup, tyhle věci já moc nemusím, ale jinak to nemusí být špatné, třeba na rychlou večeři ;-)
Stefinka

Příspěvekod Stefinka » 0, 23. červenec, 2014, 8:33 pm

Teď mi to připomnělo.... kdysi, to mi bylo asi šestnáct, jsem měla doma menší mejdan, natajno samozřejmě a přespal u mě jeden kluk (to jsem byla ještě hodná poctivá holka a i přes veškeré snažení jsem poctivá zůstala :-D ). Tenkrát doma nebylo nic k jídlu, takže jsem hledala něco na snídani a nebylo co na namazání a on tehndy přišel s tím, jestli mám chleba, plátkový sýr a kečup a já že jo, tyhle suroviny zrovna doma byly, tak nakrájel chleba, na to dal plátek sýru, šoupnul to rozpéct do mikrovlnky a pak to potřel kečupem a bylo..... tehdy jsem to jedla poprvé a bylo to takový zvláštní, ale v nouzi docela dobrý, do dneška si na to vzpomenu, když vidím něco podobného .-)
Stefinka

Příspěvekod kulk » 0, 28. červenec, 2014, 2:22 am

To zní zajímavě. Děláme to s rohlíky a trochu jinak. Rohlík přepůlíme, namažeme máslem, poklademe plátky šunky, namažeme kečupem, na to položíme plátky sýra... a dáme do trouby, počkáme, než jsou rohlíky křupavé :)
kulk

Zpět na Jídla do 30 minut