chlebová polévka

Přidávejte prosím vyzkoušená jídla, jejichž příprava zabere málo času. Mohou být i z polotovarů - z prášku i z mrazícího boxu.

Re: chlebová polévka

Příspěvekod virginia » 0, 10. leden, 2012, 1:38 pm

Buldozer, souhlas. Já mám teda hroznej problém s tím, že je někde něco rozmočeného. Jako představa namočeného chleba v polívce, tak se mi zvedá žaludek. Nejím kvůli tomu ani žemlovku atp. U nás se proto takový jídla nevaří, nejen že je nejím, ale fakt se mi z toho dělá zle. Začalo to kdysi ve školce rohlíkem namočeným v mléce. Jinak sním cokoli, nemám problém s chutí, ale výhradně s konzistencí.
Romčo, to není samozřejmě nic proti receptu, ani tobě. ;)
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod HanaK » 0, 10. leden, 2012, 1:43 pm

taky tento recept zkoušet nebudu ;)
i do česnečky si ten chleba nedávám najednou, ale postupně
Naposledy upravil HanaK dne 0, 10. leden, 2012, 4:10 pm, celkově upraveno 1
HanaK

Příspěvekod buldozer » 0, 10. leden, 2012, 2:11 pm

žemlovku teda miluju,ale musí být do křuapava, jinak rohlík namočenej v mlíce...brrr, kolegyně si do čaje máčí sešenky, nemůžu se na ní ani dívat :D
Jo a ještě fazolový lusky, ty bych taky nepozřela :D
Chleba do polívky hážu taky postupně aby ještě křupal když ho jím
buldozer

Příspěvekod Slávinka » 0, 10. leden, 2012, 2:43 pm

Já teda taky opraženej chleba do polívky hážu po troškách, aby křupal. Namočenej chleba, či rohlík v mlíce, nebo v jiné tekutině mě též neláká, ale mě to teda ani u tohohle receptu nenapadlo. Já předpokládám, že se ten chleba tak nějak celej rozvaří a tím polívku zahustí, ne že mi tam bude plavat. I když, když se teď dívám na tu fotku... Uvidíme, já to zkusím, páč pořád točím ty samý polívky dokola, tak vyzkouším a třeba to nebude špatný. Mě hlavně zaujalo, že je to jednoduchý a rychlý. Já se totiž kolikrát o půl dvanácté zamýšlím, co že bude na oběd. :roll:
Jinak Buldozerku - špenát, koprovka, to je u nás hit :mrgreen: Jak říkávala prababička: "Co huba, jiná chuť."
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod buldozer » 0, 10. leden, 2012, 3:33 pm

Slávi, špenát miluju,ale ty lístečky, ne tu zelenou brčku jak na ní ještě ,,stojí" bledězelená voda okolo :D
buldozer

Příspěvekod verusa » 0, 10. leden, 2012, 10:25 pm

buldozer - myslít to jak to vypadá jako když se někde vyěprkne husa :D Tak to nenávidím od školky. Asi před rokem jsem snědla pizzu s listovým špenátem a přežila jsem to, dokonce jsem usoudila, že takováto konzistence špenátu mi nijak nevadí :lol:
Jinak chlebovou polívku zkusím na dětech
verusa

Příspěvekod Slávinka » 0, 16. leden, 2012, 11:49 pm

Tak já už jsem ji zkusila uvařit. Mnó, nemůžu říct, že by byla vyloženě nedobrá, ale úspěch teda taky neslavila :scratch_ones_head: Že vy, ženy rejpalky, jste mi ji zhnusily už předem ?!? :lol: Neva, příště zkusím zase jinou.
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod NADiK » 0, 3. únor, 2012, 4:39 pm

já ji určitě zkusím, ale určo dám hned česnek a majoránku a asi udělám na cibulce. Manžel ji zbožňoval a moje princezna jí věci, o kterých jsem si myslela, že nepozře. Krupici mi nechce, asi jsme ji v 1. roce života ukašičkovala... Mimochodem, dneska má 2 roky!!! Teď už mě vezli na sál!!!! To jsou vzpomínky...
Největší hit jsou u nás letos kroupy, jako dítě jsem je nesnášela, ale pramenilo to ze špatně udělaných krup na ZŠ. Když jsem je dělala prvně doma, tak jsem myslela, že se užeru. A malá taky!!! Takže dělám často do polívek a chystám se na kroupeto.
NADiK

Příspěvekod buldozer » 0, 3. únor, 2012, 4:43 pm

Nadi, Šárce přeju vše nejlepší ! Pořádně to oslavte!
buldozer

Příspěvekod RomanaK » 0, 15. únor, 2012, 8:29 pm

:) To je jako každá joná polévka .... já nesnáším třebas mlíkovku, nebo okurkovou omáčku, ale na tuhle polévku mám vzpomínky od babičky a tak nějak mi zůstala u srdíčka, ale manža jí třebas také nemusí :) :D
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Předchozí

Zpět na Jídla do 30 minut