Co nakupujem a jíme.

Re: Co nakupujem a jíme.

Příspěvekod boneiii » 0, 15. duben, 2014, 1:39 pm

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :) :imnewhere:
boneiii

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 17. duben, 2014, 12:06 pm

Reklama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Přijďte radši do hubnoucího, tam to máte zadarmo. Ale je to dřina. :lol:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod sushi » 0, 30. květen, 2014, 11:09 am

Tak jak tak tu čtu a čerpám vaše zkušenosti musím jen potvrdit že nakupovat :s2982: v Lidlu je radost , moc tam neutratím, koupím, jen to co skutečně potřebuji a kvalitu si tady drží špičkovou. Není co dodat, když tak 1 krát do měsíce nakoupím v Globusu, mám to sice trochu dál, ale zato tam také dobře nakoupím, obzvlášť, když toho potřebuju víc.[/color] Přeji hezký :d_sunny: :d_sunny: :d_sunny: den, tady u nás už vylézá :d_sunny: tak to je SUPER :cool:
Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život útíká. Prokrastinace je svinstvo
sushi

Příspěvekod didi1232 » 0, 3. červenec, 2016, 12:51 am

Vieš čo, ja osobne milujem zdravú stravu asi už od detstva a stravujem sa tak zdravo ako to len ide. Nie preto, aby som schudla, alebo niečo podobné. Chudá som bola koniec koncov vždy, zdravo jem preto, lebo to mám rada, chutí mi to a neviem si predstaviť život bez toho. Avšak rada sa taktiež ako aj ty inšpirujem receptami a rôznymi surovinami http://www.najtelo.com/produkty/dostupn ... lody-200g/, ktoré denne chutnám a takto mi to vyhovuje. Hľadám dravo to svoje jedlo a nemienim to vzdať :)
didi1232

Předchozí

Zpět na Tipy na zdravé a kvalitní potraviny