Autopilot na dovolenou

Jak zabavit děti, jaké vychytávky se vám osvědčily při cestách po ČR i do zahraničí.

Autopilot na dovolenou

Příspěvekod Martina » 0, 15. červenec, 2011, 8:27 am

Tak jsem si udělala č� a pře�ala náš ��pilot na dovolenou. Upravuji ho dle toho, kam jedeme a za jakých p�mínek (�kže nebe� vždy vše,�o ta�je napsané), ale z �hoto seznamu vycházím. Také �e�na zál�ním disku �šl�nějaký seznam�a zí�í d�olenou (možná to�říšlo jako pří�h� když�íd�posílala ��y). Tak třeba�e bude�ěkomu hodit.��
zimní seznam na cesty.xls
(19 KiB) 289 krát
zimní seznam na cesty.xls
(19 KiB) 289 krát
Přílohy
Autopilot_Dovolená.doc
(48.5 KiB) 593 krát
Martina

Re: Autopilot na dovolenou

Příspěvekod verusa » 0, 15. červenec, 2011, 2:12 pm

Super, před 3 týdny jsem si taky dělala autopilota na naši dovču s dětmi 2 a 5 let. Teda měli jsme to v Čechách a s vlastním vařením, takže seznam tomu odpovídal. Já ještě navíc do lékárny přibaluju něco na průjem (Enterol pro děti, Endiaron pro nás dospělé), pinzetu na klíš´tata a levandulový olejíček (na štípnutí apod. Taky se mi osvědčilo vzít sebou látkovou plínu. Když jedeme někam na výlet, vžycky ji namočím dám do igelitovýho sáčku a dětěm tím utírám ruce a papulky - popřípadě na osvěžení. Začala jsem to dělat vloni na dovče a připadá mi to lepší než klasické vlhčené ubrousky a místa v batohu to zabere přibližně stejně jako ty ubrousky
verusa

Příspěvekod Lída » 0, 15. červenec, 2011, 2:39 pm

Martino díky :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod Martina » 0, 15. červenec, 2011, 3:18 pm

verusa píše:Super, před 3 týdny jsem si taky dělala autopilota na naši dovču s dětmi 2 a 5 let. Teda měli jsme to v Čechách a s vlastním vařením, takže seznam tomu odpovídal. Já ještě navíc do lékárny přibaluju něco na průjem (Enterol pro děti, Endiaron pro nás dospělé), pinzetu na klíš´tata a levandulový olejíček (na štípnutí apod. Taky se mi osvědčilo vzít sebou látkovou plínu. Když jedeme někam na výlet, vžycky ji namočím dám do igelitovýho sáčku a dětěm tím utírám ruce a papulky - popřípadě na osvěžení. Začala jsem to dělat vloni na dovče a připadá mi to lepší než klasické vlhčené ubrousky a místa v batohu to zabere přibližně stejně jako ty ubrousky

na klíšťata pinzetu + dezinfekci mám ve zvláštní taštičce + ještě sprej na komáry, a tu nosím všude, kde by se ta havěť mohla vyskytovat, takže to mám jako samozřejmost + ještě jednu malou taštičku, kterou nosím úplně všude, kde mám fenistil kapky v případě synově alergii + fenistil rol on na štípnutí + náplastě + na štípnutí ještě homeopatika (ty mám uvedeny i v seznamu). Už jsem to využila tento týden, syna při jezení nanuka píchla vosa. Sedla mu na ruku, ale on na létající hnyz reaguje strašně hystericky, takže začal tou rukou máchat, tak ho samozřejmě píchla. Potřela jsem mu to fenistilem a protože to začalo natíkat, dostal homeopatika v dávkách dle rady dr. a do 1,5 hodiny na ruce nic neměl.
Martina

Příspěvekod verusa » 0, 17. červenec, 2011, 5:08 pm

Potřebovala bych poradit co mám zabalit 5 letému synovi na dovču do Řecka, na kterou pojede v září s babičkou. Naše rodina není na pobyty u moře stavěná (jezdíme po Čechách), takže ani pořádně nevím, co tam tak bude potřebovat. Mají to mít all inclusive - takže předpokládám, že toho moc potřeba nebude.
Napadá mě:
plavky
župan
kartáček+pasta, mýdlo...
pyžamo
spodní prádlo
ponožky
trička
kraťasy + 1 slabý kalhoty
mikina
čepice
slun.brýle
opalovací krém
léky
nějaká hračka
sandálky, bačkory

Ještě něco?
verusa

Příspěvekod Aliba » 0, 17. červenec, 2011, 5:37 pm

verusa
Pas.
Očkovací průkaz.
Jestli je neplavec, tak kruh, nebo rukávky, hračky na písek - jestli teda nebude babička kupovat na místě
Boty do vody - bejvaj ostrý kameny a ono i na pláži je lepší chodit obut.
Bunda
Pláštěnka - deštník.
Jo a nezapomenout, že tam bude o dost tepleji, takže až se budou vracet, tak tu může bejt už pěkné zima - myslím oproti tomu Řecku.
Aliba

Příspěvekod Martina1 » 0, 17. červenec, 2011, 8:32 pm

Přehled potíží a léky na ně
Přílohy
Lékárnička.xls
(31 KiB) 219 krát
Martina1

Příspěvekod Martina1 » 0, 19. srpen, 2011, 1:10 pm

Slíbený leták.
Přílohy