Tipy - uklízím EKO

tipy, které se dají využít v různých místnostech. Jak se co vyčistí, organizace věcí nebo úklidových prací a podobně. Dotazy na čistící prostředky nebo pomůcky.

Re: Tipy - uklízím EKO

Příspěvekod RomanaK » 0, 12. listopad, 2010, 9:29 am

Ty jo to nezní špatně s tím olejem, jen mě štětku pořád tahá neposlušné štěně. Tak teď by jí asi ještě víc voněla :mrgreen: :lol:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Kriska » 0, 2. únor, 2017, 2:13 pm

Holky, nemáte víc zkušeností s Euronou? měla by být vyráběná v ČR, ekologická, šetrná. Ale vlastně jsem o ní doteď nikdy neslyšela, až tady jsem na tu značku párkrát narazila. Myjete/perete některá s jejími výrobky? nezhoršila se třeba za těch několik let, co tu jsou spokojené uživatelky z roku 2010?
Já zvažuju, až dojdou prací gely něco vyzkoušet, ale dostala jsem k vánocům 5l prací gel takže spíš jen tak pokukuju po tom, co vlastně mají a chci napřed zjistit, zda to nejsou vyhozené peníze za něco, co je sice šetrné, ale v reálu nepoužitelné...
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 2. únor, 2017, 2:23 pm

Krisko......je neuvěřitelné, jak ty projíždíš všechny stránky :mocking: Jde vidět, že jsi nadšený nováček :winkextra: Eurona je určitě dobrá, ale připadá mi, že většina výrobků, pokud dá do názvu Eko nebo Bio, tak se to promítne na ceně. Než bych si koupila hodně drahý prací prostředek, tak si raději doma vyrobím mýdlový sliz. Nemyslím si , že Eurona je špatná, spíš naopak, ale já musím koukat hlavně na cenu. Tak asi tak.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 2. únor, 2017, 2:39 pm

No ta cena je samozřejmě věc druhá, i když tam se to asi dá skousknout, třeba dávkování prášku mi přijde o 50% - 60% nižší než používám já běžný z drogerky, takže v tomhle se to asi částečně vykompenzuje, plus ta šetrnost. Ohledně slizu jsem přečetla celou prací diskuzi a líbí se mi to, ale nevím, zda se k té výrobě vůbec dostanu na vyzkoušení - já na ty domácí práce moc nejsu :beg: ... Ale říkala sem si nejen prací, ale třeba i na nádobí, podlahy nebo tak. Kámoška používá eko gel frosh a třeba pere normálně ale přijde mi, že to prádlo pak hrozně smrdí po vyprání, i když čistej prací gel je příjemnej...
Kriska

Příspěvekod misaK » 0, 3. únor, 2017, 2:14 pm

EURONA - já jsem nadšený zastánce Eurony. Taky jsem si napřed říkala, prostě reklama, drahé to je, ale po vyzkoušení nedám dopustit. Objednávám sobě, švagrové, mamce, všechny jsme si ji zamilovaly....Pro vůni, pro téměř nadpřirozené schopnosti a nakonce i pro cenu. Zdá se vysoká, ale...250ml mýdlo s pumpičkou je úplně slizovité a naší 4členné stále se umývající rodině vydrželo skoro 3 měsíce. Švagrová má 4 sourozence a 1l aviváž mají na celý měsíc. Dávkuje se 1-2 víčka, která jsou velká jako vršek od minerálky.
O vůních ani nemluvím...
Teď na Vánoce v Domově pro seniory dostali obyvatelé každý jednu vonnou sašetku jako pozornost, kamarádka byla celá nadšená a objednala si jich ode mě 30, každá zaměstnankyně Domova pro sebe :-)
misaK

Příspěvekod Kriska » 0, 3. únor, 2017, 3:29 pm

misaK já bych i něco zkusila, až mi dojde, ale zdvounásobit cenu objednávky jednoho výrobku poštovným se mi zdá bohužel docela dost. Že by se to dalo někde koupit sem pochopila, že takhle to nefunguje...
Kriska

Předchozí

Zpět na Pro všechny místnosti