Terasa - jak na ni

tipy, které se dají využít v různých místnostech. Jak se co vyčistí, organizace věcí nebo úklidových prací a podobně. Dotazy na čistící prostředky nebo pomůcky.

Terasa - jak na ni

Příspěvekod Mirka » 0, 20. březen, 2017, 10:45 am

Zdravíčko :d_sunny:
S příchodem jara se do mě dala uklízecí nálada a tak bych se ráda podělila a tipy jak se starám o svou dřevoplastovou terásku a taky bych se ráda pobavila s dalšími členkami fóra o jejich terasách. :dance:

Ta moje není jenom ze dřeva a není jenom z plastu takže vypadá fakt ohromně a není třeba ji lakovat nebo brousit nebo kdo ví co se dělá s tou celodřevěnou. Mám na ni speciální mop (úplně obyčejný, speciální je v tom že ho používám jenom na ni) a jeden ekologický saponát. Po změ ji dodám omlazující kůru teplé vody a pak dodám lžičku saponátu a pořádně ji vytřu ještě než vytáhnu kytičky.. Nevadí když pak zaprší. Prostě ji jenom vytřu suchým hadrem (ale to jenom když se mi chce, ten dřevoplast je super v tom, že nic nenacucá)
A to je vše. Pak jenom na sluníčko vytáhnout stolek a stoličky a klícku s morčetem a užívat volna :s11651:

Zajímalo by mě jak se staráte o své terasky vy. Na jakou světovou stranu je máte?
Mirka

Re: Terasa - jak na ni

Příspěvekod Mirka » 0, 28. září, 2017, 10:42 pm

Holky ahoj :d_sunny:
chtěla jsem se zeptat jak se staráte o zazimování balkónu/terasy? Hlavně teda co se týče podlahy...?
Já tam mám na podlaze dřevoplastové parkety Twinson http://inoutic.cz/terasy-twinson ale známá má dřevěné prkna a teď v tom vlhku se jí tam začala strašně chytat plíseň? Co na to používáte, máte nějaké tipy na bio prostředky?? A stalo se vám to někdy v "panelu"?
Díky moc za odpovědi holky :good:
Mirka

Příspěvekod treperenda » 0, 28. září, 2017, 11:33 pm

Mirko, já myslím že podlaha Twinson se ani nijak neudržuje. TA je prostě báječná! Dokonce se i sama uklízí a ještě mi uvaří kafe! :roll:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Mirka » 0, 27. říjen, 2017, 3:23 pm

treperendo díky že chápeš moje nadšení z mojí terasy :D :d_sunny: ale já se ptala jak se lidé starají o dřevěné terasy, tu asi předpokládám nemáš, že?
Mirka

Zpět na Pro všechny místnosti