Mokré čištění koberců - jaký vysavač?

tipy, které se dají využít v různých místnostech. Jak se co vyčistí, organizace věcí nebo úklidových prací a podobně. Dotazy na čistící prostředky nebo pomůcky.

Mokré čištění koberců - jaký vysavač?

Příspěvekod verusa » 0, 23. listopad, 2011, 10:18 pm

Chtěla bych si konečně koupit vysavač na mokré čištění koberců (kauče). Poradíte mi, který je dobrý a na co si popřípadě dát porzor?
verusa

Re: Mokré čištění koberců - jaký vysavač?

Příspěvekod sněženka » 0, 3. srpen, 2012, 8:58 am

Hlavně se v prodejně zeptat, jestli je na mokré čištění, ne jako manžel, co šel koupit bezsáčkový vysavač. Nezeptal se a pak si v návodu přečetl, že nádobka pojme objem 2 litry, ale pozor, ne vody o té tam nebyla ani zmínka. On ji tam ale nalil a vysavač zničil. Sice ho vysušil, ale pak jak ho zapl, tak vysavač prostě shořel. Jo jo, tak to dopadá, když se něčeho ujme chlap.
Znáte koberec puzzle? Řadí se mezi levné koberce? Nebo je drahší?
sněženka

Příspěvekod mataj » 0, 3. srpen, 2012, 3:34 pm

ja som si kúpila Eta Aquill - bol teda celkom drahý (cca 6000,-) ale ja som s ním na mokré čistenie bola spokojna, aj na suché. Akurát je trochu zbytočne veľký. A vadilo mi keď som po mokrom čistení musela všetko vyčistiť, nechať uschnúť kým sa to odložilo. No a keďže som od prírody lenivec :) :oops: tak som ho viac menej využívala na suché vysávanie. :D
Obrázek ObrázekObrázek
mataj

Příspěvekod Sara » 0, 15. duben, 2013, 11:16 am

Máme mokrý vysavač Vax http://www.vax-cr.cz/, poslední dobou hodně zlevnili pytlíky a přípravky na čištění. Funguje bezva.
Sara

Příspěvekod Petii » 0, 9. srpen, 2013, 7:43 pm

Podle mých zkušeností je nejlepší přástroje na mokré čištění zapůjčit, přeci jen ruku na srdce kdo čistí mokrou cestou každý týden? Pokud nakupovat stroj tak rozhodně doporučuji značku Karcher, tyto stroje si každoročně vypůjčuji za méně než 300 na den. Dají mi k tomu násady, koncovky i velké množství prášku tak není do řešit a stroj (ne zrovna malý) mi doma aspoň nepřekáží. Pro lidičky z Brna je možno stroj Karcher puzzi 100 super vypůjčit nejlevněji u http://cisteni-kobercu-brno.com/pujcovn ... ercu-brno/
Petii

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 11. srpen, 2013, 10:15 pm

taky reklama????? :mrgreen:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod treperenda » 0, 12. srpen, 2013, 6:52 pm

tohle asi bude opravdu spíš dobrá rada než reklama. Taky myslím, že na mokré čistění je lepší si vysavač půjčit - domů si málokdo pořídí takové dělo, aby to mělo význam. A značka Karcher je rozhodně nejlepší, o tom není sporu. Až budu jednou kupovat vysavač, půjdu jen do Karcheru- a´t to stojí, co to stojí. Už mám těch našich hrkátek za tisícovku plné zuby. Fénem bych toho vysála víc a to v podstatě nemáme koberce. Už jen to, že oni se zabývají tou čistící technikou či jak to nazvat, svědčí o tom, že o tom musí něco vědět.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Zpět na Pro všechny místnosti