Jak přežít přestavbu bytu, úklid a nezbláznit se?

Re: Jak přežít přestavbu bytu, úklid a nezbláznit se?

Příspěvekod Michalka » 0, 14. říjen, 2009, 10:18 am

Diny, nic jinyho mi nezbyde. uz jsem ji drhla 3x a furt tam dobance ma

Sam, tak to ja bych si sla hodit
Michalka

Příspěvekod Sam » 0, 14. říjen, 2009, 2:23 pm

Však to taky přítel oceňuje - že neblázním - hele ještě loni v listopadu chodili děti ze svého pokoje dolů do obytných místností přes "otevřenou verandu" - střecha nebyla zateplená a nebyl hotový štít :-) - taky přežili :-) Dneska už mají každý svůj pokoj a bude se dodělávat třetí, nahoře je hotová i koupelna :-) A třeba hotovou ložnici jsme dostala dárkem skoro k porodu - dodělali jsem ji tři týdny před porodem, do té doby jsme spali na matracích v obýváku ..... já prostě vím, že chci žít tady a dokážu se těšit i z těch našich malých krůčků - přítel si 99% prací dělá sám, jednak ho to baví a jednak šetříme penízky - teď je na obzoru koupelna v přízemí :-) už se na ni moc těším :-)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Sam

Příspěvekod kopretina113 » 0, 3. říjen, 2012, 8:41 am

Tak to my rekonstruujeme už druhý rok a nějak mám pocit, že jsme se sekli na mrtvém bodě. Nějak se to nehýbe a bydlet v tom už mě taky nebaví. Uklízím každý den jako čílená, ale nějak to není vidět. :(
Nejen obaly a kartonové krabice se hodí mít doma.
kopretina113

Příspěvekod treperenda » 0, 3. říjen, 2012, 9:55 pm

Já žiju 14 dní v rozsekané kuchyni, která je zcela a nevyhnutelně průchozí, takže děti všechen binec tahají do pokojíčku, ložnice, koupelny, obýváku. Už mě nerozhodí ani kus malty pod polštářem v posteli :? je to k zbláznění a dnes jsem si aspoň šestkrát řekla, že te´d už mi určitě lupne v hlavě a budu jak ta učitelka v Obecné škole. Napadlo mě to zejména ve chvíli, kdy mi mimino uteklo na dvůr a sedlo si v parádních tepláčkách a sandálkách do louže malty, kterou zedníci vylili z míchačky, když ji vyplachovali. :dash1: :dash1: :dash1: :dash1: Starší ho z toho lovil, takže dopadl obdobně. Až tohle skončí,po dva roky bude u nás největší stavební úprava vrtání poličky do zdi.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod DankaS » 0, 4. říjen, 2012, 12:32 am

Trep-náš starší DS si tím vším prošel a my s ním, než jsme to vzdali a šli do bytovky. Jako mámě mi kolikrát nezbývalo, než na to rezignovat. A po letech na to zpětně vzpomíná, jako na bojovku. Ale nás to stálo hooooodně nervů. Tak jen přeju "vydržať "!!!
DankaS

Předchozí

Zpět na Stěhování