Tipy na stěhování

Re: Tipy na stěhování

Příspěvekod buldozer » 0, 23. říjen, 2012, 2:58 pm

zkusila bych epoptavku, rozhodne bych tech firem oslovila vic, osobne si myslim ze brnenske budou o neco levnejsi nez prazske. jinak co vim tak zalezi co vsechno po firma chces, nektere di dokonce i samy vsechno zabali a vybali...
buldozer

Příspěvekod HonZChech » 0, 14. květen, 2013, 10:47 am

Nejlepší je osvědčený krabicový systém OBSAH-MÍSTNOST-MAJITEL. Pokud chcete přetřizovat věci nahromaděné za několik let, tak to si na to vemte dovolenou :) naopak nám se při stěhování další věci ke třízení nahromadily, protože se nestíhalo a tak se ty různý drobnosti nasypaly do jedné krabice. Buď v nich dál zůstalo nebo to bylo zase šíleného roztřizování. Potřeba je opravdu velká kupa balícího materiálu, takže sbírat noviny a případně pořídit bublinkovou folii, ona se neztratí a mnohdy lepší než střepy.
HonZChech

Příspěvekod petatv » 0, 2. červenec, 2013, 8:59 pm

V září čeká stěhování i nás - jsem z toho dost na nervy, ale naštěstí můžeme průběžně do nového převážet věci, takže na finální stěhování nám tu zbude jen pár věcí (doufám :-)) Zatím šmejdím na internetu a hledám tipy na stěhování, abych se z toho nemusela zbláznit a objevila jsem tento odkaz - určitě pomůže i dalším, které stěhování teprve čeká :-)
http://www.stehovani.com/stehovaci_checklist.html
petatv

Příspěvekod misulina » 0, 5. červenec, 2013, 7:56 pm

petatv: Díky, tisknu spolu s plánem z tohoto tématu:-) Také se stěhujeme v září (z baráku do baráku). Už teď postupně pobaluji a šedivím.. Nebýt dětí, asi to neřeším vůbec dramaticky, ale s dětmi to musí být rychlovka a pohodovka:-(
misulina

Příspěvekod LuckaS2102 » 0, 6. listopad, 2014, 7:44 am

Dobrý den, v brzké době nás také čeká celou rodinku stěhování a tak ve chvílích volna brouzdám po internetu a sbírám rady a zkušenosti na co nezapomenout a čím si vypomoci :-)
Chceme to zvládnout sami :-) zatím se nám tu hromadí pěkných pár kusů beden od banánů, přece jen je to klasika, která asi nebude jen tak překonána. No teď ještě čekám, až mi dorazí bublinková folie, dostala jsem od kamaráda typ na její zakoupení (http://www.mojeobaly.cz/Folie/Bublinkova-folie/) a přijde mi to jako fajn nápad. Kdysi dávno jsem využila kousky od ségry z lékárny, a tak mě tady ten větší rozměr potěšil. No a s pořádnou zásobou izolepy a fixů, by balení snad nemělo být problém. Pak ještě sehnat dostatečný počet zdravých rukou a nohou a hurá na to :-)
LuckaS2102

Příspěvekod jane » 0, 6. listopad, 2014, 12:49 pm

Lucko...ještě než začneš balit, tak povyhazuj nepotřebné věci.Buseš toho pak mít míň.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Stěhování