Spořící účet

Napište nám, jak hospodaříte s penězi. Jak se vám daří šetřit, jestli vedete účetnictví a jiné tipy.

Re: Spořící účet

Příspěvekod Grumpice » 0, 5. září, 2012, 3:26 pm

Ahojky, a jake jsou uroky na tom sporicim uctu od mBanky?Nechce se mi to studovat na jejich strankach, jsem straaasne liiinaaa :lazy2: :lazy2: Jeste me napadlo, zda je treba mozny, aby cast vyplaty odesla na ten sporici a zbytek na BU?
Grumpice

Příspěvekod Sel » 0, 5. září, 2012, 3:40 pm

u mBanky jde poslat celou výplatu na běžný účet a pak si část převést na spořící a když potřebuješ ze spořícího, tak to provedeš přesně naopak.
Sel

Příspěvekod pmlady » 0, 11. říjen, 2012, 1:01 pm

Mě se taky nejvíc líbí spořák od AirBank, i když teď snížili sazbu o 2,4%. Nebo zajímavý je také spořící účet od Equa bank a ZUNO. ;)
Nadšenec do bankovních produktů. Při výběru hypotéky si obejděte více bank, vaše hypotéka může mít nižší splátky.
pmlady

Příspěvekod eiramka » 0, 30. prosinec, 2012, 12:06 am

Mám také Air bank spořící účet - co mi moc vyhovuje jsou ty obálky - můžete si totiž založit v rámci svého účtu založit jednotlivé virtuální obálky (např. kurzovné,dovolená, nábytek) apod. A pak si do jednotlivých obálek spořit - mám tedy hned přehled, kolik mám našetřeno na jazykové kurzy a jak dlouho asi budu šetřit na ledničku třeba - to mi vyhovuje a připadá mi to jako skvělá pomůcka :idea:
eiramka

Příspěvekod sosyy » 0, 7. listopad, 2013, 10:28 am

Ja si spořím v ZUNO. Účet je zadarmo a není termínovaný, peníze můžu vybrat kdykoli chci, jenom se mi za daný měsíc, v kterém vyberu, nepřičte úrok.
sosyy

Příspěvekod jane » 0, 6. prosinec, 2013, 9:00 pm

ja mam spořak u Equa bank a vlastne i bezny ucet
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Finanční tipy