Jaké kytičky do zasklené lodžie??

Jaké kytičky do zasklené lodžie??

Příspěvekod katy » 0, 20. květen, 2009, 1:49 pm

Ahojky, s teplým počasím na mne už také nějak dopadla "kytičková nálada". Celé roky jsem měla balkon osazený truhlíky se surfiniemi či jinými převislými kvetoucími. Nově však máme lodžii zasklenou, mám z toho velkou radost, ale nějak mi došly nápady jak ji zařídit, tak nějak pro relax a aby se i kytičky vešly. Větší část dne v létě na lodžii pere sluníčko takže je v ní dost horko, uvažovala jsem o nějakých citrusech apod, ale nějak nemám odvahu a surfinie apod. nevím jestli by mi nepošly, když je teď zaskleno, dosud jsem je měla vždy jen v závěsných květináčích u stropu a na "zábradlí" ven. Jsem balkonový zahradník amatér :-).
Máte nápad, tip jak lodžii zařídit a jaké kytičky nejlépe osadit aby v rukách amatéra nepošly :lol: ? Předem moc díky ;) ~s~
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Re: Jaké kytičky do zasklené lodžie??

Příspěvekod Ala1970 » 0, 19. srpen, 2014, 2:37 pm

Taky mám zasklenou lodžii a bezproblémově tam pěstruji i zahraniční odrudy květin. Dokonce jsem si našla dovozce květin ze zahraničí, zašla, koupila, nařízkovala a pěkně rostou :)) Mají velký výběr, letos jsem zkoušela spíše jistoty ,ale na příští rok plánuji něco odvážnějšího na pěstování.
Ala1970

Zpět na Venkovní květiny