O hotspotech

hlasování pro pobavení a jednoduché slovní hry :)

Zvítězila jsem nad

jedním, jsem fakt dobrá!
35
54%
dvěma, jsem naprosto skvělá!
24
37%
všemi!! Nikdo na mě nemá!
4
6%
žádným, protože u nás doma už nejsou! :shock:
2
3%

Celkem hlasů : 65

Re: O hotspotech

Příspěvekod Kriska » 0, 16. leden, 2017, 9:06 am

Tak sem s jedním doma v celku zatočila, ale ne zcela, takže co sem si domů přivezla nějaký věci, všechny tam skončily :dash1:

Musím ještě prozkoumat, kam s takovýma těma věcma, co se nikam nehodí? A co s drobným bordelem třeba? když si dám manikůru do knihovny, je tam taková sama, opuštěná a za chvíli už je na ní kopa bordelu, baterií, kapsička na mobil, kterou moc nepoužívám... myslím, že to je hlavní důvod všech těch mých hotspotů (je neuvěřitelný, že na 13m2 můžu mít 3) - hromada drobností, co vlastně nemá místo, naházená na sobě. Jak to třídit, aby se hotspot ani nevytvořil?

PC stůl je klasickej případ, sice nemám ani dost místa na myš ale prostě kam všechny ty flešky, kabely k foťáku, nabíječky, drobnosti dávat? Už sem zvažovala i přidělat malou poličku na koš a mít to všechno v tom koši, ale nevím, zda je řešení bordel z plochy přesunout do krabice...
Kriska

Příspěvekod Stefinka » 0, 16. leden, 2017, 9:20 am

Krisko, mám stejný problém. V kuchyni mám tři hotspoty. Jeden jsem vyklidila a zatím se úspěšně drží, ale další dva jsou hrůza. Jakmile se mi to podaří sklidit a vytvoří se volné plochy, okamžitě to vypadá jako povel k odkládání nepotřebných věcí, které nemají své místo a zase se tam nějakou dobu úspěšně kupí, jsem z toho taky nešťastná, ale nedokážu si s tím vůbec poradit :-/
Stefinka

Příspěvekod Kriska » 0, 16. leden, 2017, 10:39 am

Přesně, ty plochy si o to rovnou říkají!

a třeba nápad s kytkou je fajn, ale to já bych potřebovala vázu tak 50x50 cm :D
Kriska

Příspěvekod Stefinka » 0, 16. leden, 2017, 10:47 am

Já mám celkově problém, že už tak na tý ploše něco mít musím, máme malou kuchyň, takže prostě i tak tam něco musí být, mísa na ovoce, akvárko, dvdčko, bla bla bla.... a potom se to kupí jště kolem toho na tom zbytku plochy a ve finále je celá komoda plná všeho možného, prázdné flašky od pití, to hlavně, dh to tam odkládá, protože je línej otevřít dveře do špajz a střčit to tam, přitom je to hned vedle, pak tam něco odloží děti, pak já třeba katlog nebo tak a v tu ráo je ta plochá plná....

Jsem z toho taky nešťstná, ale vůbec nevím, jak to řešit, já to uklidím a zase to někdo obestaví věcma a nedokážu ostatní donutit, aby si to po sobě uklidili.... hlavně některé věci ani prostě nevím, kam mám dávat, třeba ani nemají místo, je to fakt děs.
Stefinka

Příspěvekod Kriska » 0, 16. leden, 2017, 10:55 am

asi by to chtělo najít jiný místo, ale jaký, že?

ono když přijdu domů s plnýma rukama, někam to odložím, kde je zrovna místo... takže asi je potřeba možná se naučit přemýšlet to rovnou uklidit, i když s dětma a dh to je o něco horší
Kriska

Příspěvekod Stefinka » 0, 16. leden, 2017, 11:03 am

Asi využiju toho, že jsem dnes doma a pokusím se ty hotspoty zlikvidovat a budu se snažit je udržet, když tam někdo něco odloží, tak ho okřiknu a dh by měl být zase do středy pryč, pokud se něco nezmění, tak se pokusím o změnu .-)
Stefinka

Příspěvekod Kriska » 0, 16. leden, 2017, 11:04 am

tak drzim palce! :)
Kriska

Předchozí

Zpět na Hry a ankety