Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Leželo to na vás dlouho jako balvan, pořád jste si říkaly, musím to už konečně udělat? Povedlo se vám o antiodkládací středě se k tomu konečně donutit? SVĚLE! Zasloužíte si prostor pro vítězný tanec!
Pochlubte se, co se vám povedlo, možná to byl jeden telefonát kamarádce, kterou jste dlouho neviděly, možná zálohování celého počítače. Podělte se a inspirujte nás ostatní. :)

Re: Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Příspěvekod Ufounka » 0, 24. únor, 2011, 9:53 am

Tak to já teda chodím, poctivě co rok. Možná proto, že jak si chodívám pro antikoncepční pilulky, tak mi tu kontorlu sestřička vždy připomene, nemusím na to myslet, kdy se objednat. Teď jako těhu chodím taky pravidelně, takže jsem tam pečaná vařená. :D Ale už počítám tak 1-2 návštěvy a bude mě odesílat už na kontroly do porodnice.
Ufounka

Příspěvekod HanaK » 0, 24. únor, 2011, 10:29 am

jo k "očnímu" bych taky měla. :blush2:
HanaK

Příspěvekod Aliba » 0, 24. únor, 2011, 11:14 am

Tak já mám rest s alergologií, jak jsem na RD, tak promlémy vážnějšího rázu nemám, tak jsem tam fakt hodně dlouho nebyla.
Jinak na očním, jsem taky dlouho nebyla asi 6 let, jelikož jsem teď, měla oční celkem z ruky, tak jsem nedávno změnila, jelikož tu blízko otevřeli nové oční a musela jsem i s Ali, tak jsem se rovnou přehlásila sem. Takže oči mám už zkontrolovány.
Taky si musím zařídit jednu prošvihnutou prohlídku, už je to taky skoro 3 roky-Dr. řekla, že tak okolo března, takže si tam zavolám a dohodnu. Na gynekologii chodím pravidelně, zrovna v březnu jdu. Zubařka, taky pravidelně-mám to vždy i s dračicema, tak na to nezapomenu. Endokrinologii taky navštěvuju pravidelně. Tak jen jeden velký rest.
Aliba

Příspěvekod JanaD » 0, 24. únor, 2011, 5:08 pm

Tak já na gynekologii chodím také pravidelně, jak řekn doktorka, horší to je s praktickým doktorem, tam jsem nebyla už asi tři roky, to bych měla asi jít na preventivní prohlídku, ale zase si říkám, aby si o mě nepomyslel, že jsem hypochondr :)
JanaD

Příspěvekod pepibubu » 0, 19. červenec, 2011, 3:55 pm

Sakra, taky bych měla jít k pár doktorům, jeden ani neví že mám druhé dítě....a to je Martinovi už 14
měsíců...
pepibubu

Příspěvekod PetrK » 0, 27. srpen, 2011, 9:37 pm

Pavliczek píše: Dobrá zpráva je, že ačkoli některé z nich byly ještě z roku 2006, podle současného ohledání škod dlužím pouze jednu splátku pojištění domácnosti a na životní pojistku platím méně než bych měla, protože byla někdy před rokem "dynamizována". (Hezké slovo pro zdražení, že?) :twisted:

Dobrý večer,
dynamizace zároveň zvyšuje pojitstnou částku a zároveň zvyšuje i pojistné a to zpravidla o inflaci ...
Dynamizaci můžete zrušit jednorázově i trvale.
Pokud platíte částku před dynamizací, můžete se postupně dostat do špatné situace, kdy budete dlužit více než dvě splátky a pojišťovna pak nemusí plnit (např. při úraze).
Petr
PetrK

Příspěvekod Bordel-mamma » 0, 10. červenec, 2012, 3:35 pm

Stydím se...
Ale komu jinému bych se mohla pochlubit než vám :give_heart: stážovala jsem v jedná ordinaci a když jsem dostážovala, měla jsem si dojít pro zápočet ("zastavím se někdy v příštím týdnu") a pak jsem byla líná a odkládala jsem to a odkládala, a pak už jsem nebyla líná, ale začala jsem se stydět, že jdu tak pozdě, tak jsem to zase odkládala a až teď jsem se (pozvbuzena vámi) odhodlala. A navštívila jsem onoho pana doktora: "Dobrý den, pamatujete se na mě? Měla jsem se zastavit v květnu roku 2011, tak jsem tu... :grin: " "Ne, nepamatuju.."

Trapas, ale mám to z krku...a teď: TA ÚÚÚLEVA, dám si :s858: a pak půjdu z nástěnky slavnostně umýt ten nápis ZÁPOČET Pa pa
Bordel-mamma

Příspěvekod Slávinka » 0, 10. červenec, 2012, 11:31 pm

Hihi, to je dobrý - prý: "Ne, nepamatuju." :lol: A já jsem dnes byla konečně na vstupní prohlídce na ortodoncii. Žádanku od mojí zubařky jsem měla vystavenou ze srpna 2011 :blush2: , a protože v srpnu půjdu po roce k paní doktorce na preventivku a hrozilo, že se mě zeptá, kde mám papír z ortodoncie, tak jsem ten požár uhasila, ale bylo to těsně :mrgreen:
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod diblice » 0, 11. srpen, 2012, 9:17 pm

ILALI 1 píše:Po osobní zkušenosti doporučuju nechat si s odstupem času zkontrolovat, jak jsou na tom naše pojistky, co platíme x let. Víme co dostaneme, pokud se stane něco mimořádného? Byla jsem v šoku, jak se za 5 -10 let změnily poměry v rámci pojištění. Takže mrkněte na to, ať pak nejste nepříjemně překvapené, že jako já sice někam posíláte nemalé peníze, ale v případě problému nic moc pojistné plnění.

za mně to udělala předloni finační poradkyně a jsem spokojená, platím stejně jako před tím, ale mám lepší podmínky, nová pojistka domácnosti se mi vyplatila už dva měsíce po založení, zaplatili mi celý nový skleník, co mi rozfoukal vítr.
diblice

Příspěvekod Verča » 0, 20. listopad, 2012, 9:26 am

Ahoj holky,
musím se Vám pochlubit. Neodkládala jsem to 3 roky, ale 4.
Měla jsem SPZ od auta v depozitu na registru vozidel a včera jsem tam konečně zanesla papír, který mám doma 4 roky, že auto je ekologicky zlikvidováno. :dance:
Verča

PředchozíDalší

Zpět na Antiodkládací den