Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Leželo to na vás dlouho jako balvan, pořád jste si říkaly, musím to už konečně udělat? Povedlo se vám o antiodkládací středě se k tomu konečně donutit? SVĚLE! Zasloužíte si prostor pro vítězný tanec!
Pochlubte se, co se vám povedlo, možná to byl jeden telefonát kamarádce, kterou jste dlouho neviděly, možná zálohování celého počítače. Podělte se a inspirujte nás ostatní. :)

Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Příspěvekod NADiK » 0, 17. září, 2008, 3:05 pm

Když jsem si zavedla nový účet a ten starý přestala využívat, pořád jsem si říkala, že bych ho měla zrušit. Nakonec jsem tam 2x musela posílat peníze za vedení prázdného a nepoužívaného účtu a když mě tahle "sranda" stála už přes 500 Kč, konečně jsem se dneska odhodlala tam jít a účet zrušit. Byla to 5 minutová záležitost, kterou jsem tolik let odkládala!!!!! Mám z toho fakt velkou radost, že mám tuto záležitost z krku... :D
NADiK

Re: Odkládala jsem to 3 roky!!!!

Příspěvekod vanovam » 0, 17. září, 2008, 3:24 pm

Nadiku přesně to se mi stalo před rokem,taky sem živila prázdný účet. jenže já to měla stížené tím,že jsem ho měla ještě na adresu a jméno za svobodna,což bylo trošku složitější,ale nakonec to trvalo cca 10 minut. ;) blahopřeji k splnění velkého úkolu. Já mám taky jeden úkol zavolat do autoškoly a přihlásit s na kurz,dnes už tam nikdo nebude takže musím zítra,už to mám v kalendáři ;)
vanovam

Příspěvekod Veverka » 0, 17. září, 2008, 3:53 pm

Tak já se dneska taky musím pochválit. Po dvou měsících jsem odnesla do lékárny prošlé léky. Předtím jsem střídavě stěhovala domů a do práce a do práce a domů...
No, dneska jsem odnesla do lékárny - HURÁ!
Veverka

Příspěvekod Amálka » 0, 17. září, 2008, 7:29 pm

tak já jsem to sice neodkládala 3 roky, ale od loňské zimy určitě... už se topí znova a ventily potfůrky zase tečou... tak jsem konečně zavolala topenářům, aby nám je přijeli vyměnit... topení jsem tímto sice nevydrbala, ale nějaké vylepšení přeci jen bude ;)
Amálka

Příspěvekod HanaK » 0, 17. září, 2008, 9:42 pm

Holky, nejte v tom samy, já se chystám půl roku na gyndu! Půl roku nemám antiděti. :oops: Při třech potomcích už by to bylo na pováženou. :shock: (kupujeme gumičky, ale už nás to oba štve :( ) Tak jsem se dnes objednala. :mrgreen:
HanaK

Příspěvekod Mamakuto » 0, 17. září, 2008, 10:33 pm

Taky jedna komická příhoda. Před 3mi lety si DH sedl na moje brýle a ulomil jim jednu pacičku, jsem na MD, tak je tak moc často nepotřebuji a na nose mi seděli i s tou jednou pacičkou..... Následující rok nachlup ve stejný den si DH opět sedl na moje brýle a...... ano ulomil jim druhou pacičku, nu což jak jsem psala, jsem na MD - tak moc je nepotřebuju a když se opravdu dobře posadili na nos, tak i držely :mrgreen: No a letos zhruba ve stejném období ............ jsem si nechala udělat nové :P
Mamakuto

Příspěvekod Nomanka » 0, 23. září, 2008, 4:19 pm

Tak já bych se pod nadpis této diskuze mohla podepsat. :) Možná bych i počet let zvedla na 5. Konečně jsem sebrala všechny prošlé léky, které jsem měla různě nachystané k odnesení do lékárny a opravdu jsem je odnesla.
Jediné na co jsem zapomněla je Ospen, který je v lednici od prázdnin, kdy ho měl předepsaný syn, ale nezabral mu, tak měl nakonec píchaný penicilin a tenhle už nám doma zůstal. Snad se ho taky brzy zbavím.
Nomanka

Příspěvekod Lída » 0, 1. říjen, 2008, 8:01 am

:mrgreen: Píšete, že jste vyhazovaly léky, já je naopak začala jíst :roll: Z nedostatku železa mám zřejmě tachykardii a třesou se mi ruce, ale trvalo mi půl roku, než jsem se odhodlala ho jíst :shock: :roll: Maminka si na mě došlápla :mrgreen: Občas bych na sebe mohla být hodnější.
Taky odkládáte své lékaře a jejich rady?
Lída
Site Admin

Příspěvekod Mičova » 0, 1. říjen, 2008, 9:23 am

Rada od mého lékaře je více pít. A to je problém. Kolikrát večer zjistím, že jsem vypila pouze 3dcl vody a víc nic. Tak tento týden jsem si nařídila budík a každou hodinu vypiji alespoň skleničku. Tak snad mi to dlouho vydrží. :D Musím už jsem měla plicní embolii. :x
Obrázek
Obrázek
Mičova

Příspěvekod Lída » 0, 1. říjen, 2008, 10:12 am

taky jsem si jednou dávala budíka. Teď mám 300ml skenici, a když se jdu napít, vypiju ji raději najednou, abych nezapomněla :mrgreen:
Lída
Site Admin

Další

Zpět na Antiodkládací den