Vánoční recepty :D

Leželo to na vás dlouho jako balvan, pořád jste si říkaly, musím to už konečně udělat? Povedlo se vám o antiodkládací středě se k tomu konečně donutit? SVĚLE! Zasloužíte si prostor pro vítězný tanec!
Pochlubte se, co se vám povedlo, možná to byl jeden telefonát kamarádce, kterou jste dlouho neviděly, možná zálohování celého počítače. Podělte se a inspirujte nás ostatní. :)

Vánoční recepty :D

Příspěvekod LadaC » 0, 11. prosinec, 2012, 12:02 am

Jsem trochu blázen a každý rok (od roku 2001) jsem zkupovala snad všechny vánoční speciály všech časopisů a jen se to tu hromadilo - pro inspiraci :D. Jsou to asi tři roky, co jsem si zakázala kupovat více jak 3 časopisy a kupoodivu se zadařilo.
Letos jsem se rozhodla, že ten štos (už asi 15cm) časopisů mi trochu zaclání a je k ničemu...
Takže jsem si koncem listopadu postupně každý den probrala nějaké ty časopisy, vystřihla, co mě zajímalo a nalepila do nového sešitu a zavedla si tak vlastní Vánoční kuchařku s cukrovím z jedné strany a s chuťovkama nejen na silvestra ze strany druhé - ty zatím nemám všechny nalepené, ale i tak mám z toho velkou radost, protože mám pohromadě všechny recepty, které dělám pravidelně a i ty, které mám chuť někdy vyzkoušet :) :dance: :s9662:
LadaC

Re: Vánoční recepty :D

Příspěvekod Malvína » 0, 11. prosinec, 2012, 7:03 pm

Lado, taky vánoční časopisu miluju! Díky za zajímavý tip!
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod LadaC » 0, 12. prosinec, 2012, 12:21 am

Malvína:
velmi rádo se stalo :) :give_heart:
LadaC

Příspěvekod HanaK » 0, 27. prosinec, 2012, 11:15 am

tak já se nadechla, stohy receptů z různých časopisů či netu zběžně prohlédla - a skoro všechny vyhodila.
Ne nechybí mně :bye2:
HanaK

Příspěvekod LadaC » 0, 27. prosinec, 2012, 9:16 pm

Hani, tak to gratuluji :D
Někdy je to umění "pořádně se nadechnout" ;) jsem ráda, že jsem třeba trochu dopomohla k miniúklidu :) já se takto snažím nadechovat kudy chodím a upřímně si odpovědět na otázku, zda to či ono OPRAVDU potřebuju a ač to není zatím moc vidět, moje skříňky a regály budou moci zase dýchat :)

Lada.
LadaC

Zpět na Antiodkládací den