Usořádání na "výtvarném stolku"

Usořádání na "výtvarném stolku"

Příspěvekod radkavac » 0, 18. listopad, 2008, 11:02 am

Jelikož teď sedím v dětském pokojíčku a vidím tu spoušť na dceřiném stolku-papíry,pastelky,nůžky,časopis;y,omalovánky,lepidla :oops:,tak bych se Vás chtěla zeptat,jak to máte doma všechno uložené-tak aby to bylo nějak praktické,po ruce; a jednoduché na úklid,aby si to vždy sama dcera snadno našla a zase uklidila.Moc děkuji ;)
radkavac

Re: Usořádání na "výtvarném stolku"

Příspěvekod mamamia » 0, 18. listopad, 2008, 12:04 pm

Ahoj,
má ten stolek nějaké poličky či šuplata?
Barborka má stůl počitačový-malá polička,skřínku-nevím jak líp to napsat,a taky pojízdnou poličku-tu na klávesnici.
V malé poličce má věci ze školy,v pojízdné má papíry a potřeby všeho druhu a ve skřínce má omalovánky a pracovní sešity. Nůžky nosí ve školním penálu,jinak jsou uklizený z dosahu té naší mladší.Tak snad jsem trochu poradila.
Hezký den.
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod radkavac » 0, 18. listopad, 2008, 12:36 pm

Mamamia děkuji ;)
Právěže stolík nemá nic,do školy půjde malá příští rok,takže psací stůl nás teprve čeká :roll: Máme jen dětský dřevěný s malou židličkou-zatím jí výškově dostačuje-bohužel s místem je to horší-a to je přitom ten z větších stolečků :oops: Tak jsem přemýšlela o nějakém závěsném systému,ale zase aby byl nějak pohyblivý nebo přenosný-protože příští rok nás právě čeká ta "školní změna" :mrgreen:
radkavac

Příspěvekod mamamia » 0, 18. listopad, 2008, 1:18 pm

Skusila bych skřnku,nebo šuplata a obrázky kde co je.Nebo pokud není moc místa,stačí nějaké košíčky a roztřídit.
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod radkavac » 0, 18. listopad, 2008, 2:12 pm

Jo,jo :D něco takového budeme muset pořídit,jinak už je to neúnosné :roll:

A teď jsem s hrůzou zjistila,jakou mám chybu v dotazu :oops: No tak to dopadá,když se prďolka ochomýtá kolem počítače,že... :oops: :lol: :lol:
radkavac

Re: Uspořádání na "výtvarném stolku"

Příspěvekod Martina1 » 0, 18. listopad, 2008, 2:36 pm

Já jsem skorodceři pořídila na pastelky, omalovánky, různé barvy, fixy, papíry, krabice od bonbonů. V Lidlu mají takové hezké se žlutým víkem a jsou na nich obrázky. Má 3 a v každé z nich něco jiného. Pravda, malá není u nás tak často, takže denně se do nich neleze, ale dají se dát na sebe nebo pod postel, do police, vše je schované a ještě to hezky vypadá.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod radkavac » 0, 18. listopad, 2008, 2:50 pm

Marti-a v těch krabicích jsou bonbóny?Že bysme se přitom i namlsali?To by bylo super!!! :lol: Moc děkuji za tip,až půjdu kolem Lidla,tak se tem mrknu :D
radkavac

Re: Uspořádání na "výtvarném stolku"

Příspěvekod Martina1 » 0, 18. listopad, 2008, 9:46 pm

radkavac píše:Marti-a v těch krabicích jsou bonbóny?Že bysme se přitom i namlsali?To by bylo super!!! :lol: Moc děkuji za tip,až půjdu kolem Lidla,tak se tem mrknu :D

Jj, v krabicích jsou bonbony :D většinou to bývají želé bonbony. V jedné byli/y gumoví medvídci (kurňa, jaká i/y tam mají být, když jsou medvídci neživí?? :evil:), v dalších, myslím, byly želé kroužky. Jen je tam dost sáčků s bonbony, asi byste se umlsali, i když dětem by to určitě nevadilo :lol: Dneska jsme s dcerou objevily další krabici, byla podelná, v ní byly v plastových kruhových krabičkách taky želé bonbony. :P
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 21. listopad, 2008, 4:10 pm

My máme plastové boxy s víky i bez nich z IKEY, v jednom jen papíry, v druhém omalovánky, v třetím časopisy a v posledním pracovní sešity pro předškoláky, dále v menších v jednom pastelky a voskovky a v druhém fixy. Dcera přesně ví, co kam patří a učí se uklízet sama. Zatím ji to baví... :)
IvaChytilova

Příspěvekod Líba » 0, 23. listopad, 2008, 10:30 pm

Aoj já jsem s tím u dcer na psacím stole taky bojovala :roll: ,ale osvědčily se mi takové ty plastové odkládací košíky na kolečkách- můžeš je dát vedle stolku a rozřídit tak papíry,omalovánky,pastelky a nůžky zvlášt. Na učebnice a věci do školy má klasický kancelářský šuplíky. Ještě k těm pastelkám atd. vadilo mi jak to mají pomíchané s voskovkami,fixkami a nůžkami k tomu se mi šikly krabice od dětských bot,kterých se u nás našlo dost ;) jsou malé ale i tak se toho do nich spousty vejde, a musím říct,že na stole je docela pořádek :)
Líba

Další

Zpět na Tipy pro dětský pokoj