krbove sklo

nápady pro archivaci DVD i ukládání oblečení :)

krbove sklo

Příspěvekod ovecka » 0, 3. říjen, 2010, 5:53 pm

nevedeli by ste poradit nejaky uciny cistiaci poriadok dakujem
ovecka

Re: krbove sklo

Příspěvekod Pitrs » 0, 3. říjen, 2010, 7:55 pm

ahojky prodávám Euronu a tchyně si ten přípraven nemůže vynachválit - můžu ti ho poslat i poštou kdybys měla zájem
Pitrs

Příspěvekod katiatko9 » 0, 1. únor, 2011, 10:01 pm

ja mám doma toto: http://www.gastromix.pl/item.asp?itemSt ... entId=8320 , kde to MM kúpil netuším a tiež kam sa podejem až sa to minie, lebo je to DOKONALÝ čistič krbového skla. :s11651: Náš krb je presklený z troch strán, takže čistenia si užijem, ale s týmto prostriedkom je to fakt hračka - nastriekam na sklo, zotriem toaleťákom a doleštím ako bežné sklo. :smiley-chores008:
Carpe diem!
katiatko9

Příspěvekod mykola » 0, 21. leden, 2013, 10:27 pm

U nás pomáhají vlhčené ubrousky z DM pro miminka. Stačí 2-3 a sklo je jako nové a dlouho vydrží :winkextra:
mykola

Příspěvekod rafej » 0, 23. leden, 2013, 5:31 am

Já tedy nedrhla krbové sklo, ale příšerně začerněný skleněný svícen. A pomohla mi kombinace lékařského mýdla z Rossmanna - úžasně odstraňuje mastnotu - se sodou na praní (Žabka). Namydlila jsem kartáček a pak ho vždycky lehce omočila v soli a drbala. Skutečně to funguje, dokonce to pomáhá i na zbytky po lepidlech na skleničkách.
Jinak to lékařské mýdlo je tekuté i tuhé, ale musí to být červené Spezial viz. obrázek, jen to tak dobře odmašťuje - mám v kuchyni. Sensitiv je spíš dobré na běžné mytí rukou v koupelně a vyhnula bych se verzím s krémem - ty nejsou dobré.
Obrázek
rafej

Příspěvekod skorica » 0, 1. únor, 2013, 3:11 pm

mykola píše:U nás pomáhají vlhčené ubrousky z DM pro miminka. Stačí 2-3 a sklo je jako nové a dlouho vydrží :winkextra:

dakujem za tuto fantasticku radu.
skorica

Zpět na Tipy pro obývací pokoj, ložnici