Převlékání povlečení

nápady pro archivaci DVD i ukládání oblečení :)

Re: Převlékání povlečení

Příspěvekod tacek01 » 0, 29. červenec, 2013, 12:57 pm

Nikdy jsem nad povlékáním postelí nijak nepřemýšlela - povlékala jsem když se nám už zdálo že to není "ono" nebo když už se nám to zdálo dlouho :blush2: ...tak se snadno stalo že bylo stejné povlečení i dva měsíce :blush2: Jen po nemoci jsem převlékala hned.
V novém bytě jsem si hned dala předevzetí že nebudu mít povlečení déle jak měsíc!!! (ve středu ho budu mít 4týdny)

Navíc se mi příliš nechce povlékat, jelikož mám blbé povlečení... jedno takové jakoby bylo z plátna, hrozně těžké a pevné, to dávám jen v zimě, dvoje mám takové lehké, jemné, ale chlap se o něj zadrhává a trhá ho (má hodně hrubé ruce), a normální bavlněné mám dvě - kecám - měla, jedno se už roztrhlo, chci ho zkusit ještě zachránit záplatou ale pochybuji, už je hodně jemné :(
Nové si koupit zatím nedokážu, připadá mi vše hrozně drahé - naposled jsem koukala v jysku, ale ten materiál mi přijde blbý (právě takový ten pro chlapa trhací)
Neporadíte kam na dobré a zároveň levné povlečení???

Postel máme bohužel skříňovou, takže to nevětrá, matrace tudíž pružinové (šetřila jsem na ně skoro rok, koupila za 8tis. a stojí za hov...)... jak udržovat matrace netuším, povlak na nich jsem ještě neprala, ale asi právě to bude můj středeční úkol - měli by pustit teplou vodu, takže čistě povleču a vyperu i ten potah na matracích ;-)
tacek01

Příspěvekod miciqx » 0, 29. červenec, 2013, 1:38 pm

ahoj, já koupila někdy v zimě (myslím) v rossmannu, měli v akci,krep, ale žádnej hnusnej - pěkně pevnej, přitom ne hrubej. k tomu zapínání na zip, takže povlečeno je hned - pohoda. a drahý to právě taky nebylo. ale byla to akce, viděla jsem to v rossmannu zatím asi jen třikrát. halt bys musela hlídat akce.
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod JanaD » 0, 29. červenec, 2013, 1:45 pm

Já mám už kolikatero povlečení z Lidlu a chválím, kvalita suoer, barvy taky a cena většinou kolem 300,- na jednu postel
JanaD

Příspěvekod Aliba » 0, 29. červenec, 2013, 4:17 pm

Ahoj, přidávám se k povlečení z Lidlu, máme i z Kauflandu když jsou slevy z netu na Jolis.
Aliba

Příspěvekod lucifrnda » 0, 26. září, 2013, 7:04 pm

Ahoj holky, :imnewhere: , se zájmem všechno louskám a jsem jelen - teď tady zrovna z toho, co je MS . Převlékáte postýlky po MS a já chudák nevím, kdy to jeeeeee :beg:
lucifrnda

Příspěvekod Stefinka » 0, 3. únor, 2014, 1:03 pm

lucifrnda píše:Ahoj holky, :imnewhere: , se zájmem všechno louskám a jsem jelen - teď tady zrovna z toho, co je MS . Převlékáte postýlky po MS a já chudák nevím, kdy to jeeeeee :beg:

jsem tu sice nováček, ale hned je mi jasné, že to je po MENSTRUACI :-D
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 3. únor, 2014, 7:08 pm

Alibo...ty mas povleceni z kauflandu? A jsi s nim spokojena? :dontknow:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Aliba » 0, 3. únor, 2014, 7:20 pm

jane píše:Alibo...ty mas povleceni z kauflandu? A jsi s nim spokojena? :dontknow:

Teď nevím, jestli jedno, nebo dvoje krepový - jó drží, ale když to mám srovnat s tím co maj dračice z Lídlu, nebo co máme z Jolis, tak je z Kauflandu na posledním místě.
Aliba

Příspěvekod atevi » 0, 3. únor, 2014, 10:22 pm

Povlečení v Jysku je pěkný šmejd. Zrovna včera jsem ho tam ohmatávala. No hrůza děs!
atevi

Příspěvekod jane » 0, 4. únor, 2014, 5:55 pm

Alibo....dik, Lidl mame asi 5 min. od domu, tak nasetrim prasule a az nejake pekne povleceni bude, tak na neho vlitnu :lol:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

PředchozíDalší

Zpět na Tipy pro obývací pokoj, ložnici