Koberec

nápady pro archivaci DVD i ukládání oblečení :)

Koberec

Příspěvekod blbounka » 0, 3. květen, 2011, 8:29 pm

Tak já jsem konečně dodrbala koberec. Máme veliký obývák a po té dlouhé zimě chtěl vzít kartáčem. Začala jsem v jednom rohu v sobotu a dnes hotovo. I kartáč se mi z toho postupně rozsipal :lol: A to to prokouklo. Nikomu nedoporučuju světlí koberec. Hned jak bude nějakej peníz navíc, koupím lino nebo něco podobného...
blbounka

Re: Koberec

Příspěvekod Ofélie » 0, 5. květen, 2011, 10:08 am

Já bych potřebovala vyčistit chlupatej kusovej koberec. Malej jak pořád slitá a občas i ublinkne, tak je to fakt humus. Na první pohled nevypadá špatně, ale když se člověk koukne zblízka, tak to je bleee :roll: chlupy jsou slepený, v tom plno prachu a špíny :roll: ale bojím se, abych ho nezničila... má dva druhy chlupů - jedny vypadají jako vlna na pletení :lol: a druhý jsou takový tenký lesklý vlákna - nemáte někdo tip na čištění? Značka: peněz je málo :lol:
Obrázek
Ofélie

Re: Koberec

Příspěvekod Suzan » 0, 30. prosinec, 2011, 12:20 pm

Ofélie píše:Já bych potřebovala vyčistit chlupatej kusovej koberec. Malej jak pořád slitá a občas i ublinkne, tak je to fakt humus. Na první pohled nevypadá špatně, ale když se člověk koukne zblízka, tak to je bleee :roll: chlupy jsou slepený, v tom plno prachu a špíny :roll: ale bojím se, abych ho nezničila... má dva druhy chlupů - jedny vypadají jako vlna na pletení :lol: a druhý jsou takový tenký lesklý vlákna - nemáte někdo tip na čištění? Značka: peněz je málo :lol:
Vem to mýdlem, ten ti nic nezničí.Dej si do kýble 3l vody a přidej tři odměrky co jsou na dětské mléko strouhaného mýdla.jestli nemáš tu odměrku, tak jedna ta odměrka má asi 5g, tak si to zvaž a vem starou záclonu a vydrbej ho. :s6834:
Suzan

Zpět na Tipy pro obývací pokoj, ložnici