hovězí vývar-tmavý a čirý

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: hovězí vývar-tmavý a čirý

Příspěvekod treperenda » 0, 7. srpen, 2014, 12:12 am

No tak za to můžou Rusáci, to je Malvi jasný!!!!! :mrgreen:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod jupijaaa » 0, 7. srpen, 2014, 7:23 am

malvíííí..tak to mě hodně mrzí :cray: :cray: :cray: :cray: ,ale myslím,že na vývaru nic není,prostě to tam dáš a už si toho nevšímáš,jen upravíš sporák tak,ať to pomalu táhne...přečetla jsem si tvůj příspěvek 2x ...a...maso by jsi asi neměla opékat,tím se Ti "zavře" a šťáva zůstane uvnitř...tak se dělají steaky a když je maso přímo jako hlavní jídlo..a chceš,aby bylo chutné a šťavnaté...u vývaru jde spíš o to dostat chuť masa do té polévky..proto se dává i maso do studené vody....jinak nevím,nic jiného mě nenapadá :cray: :cray: ...manžel opéká jen kosti a to proto,že je chlap a potřebuje to mít extra....viděl to někde v TV u Pohlraicha nebo tak něco..ty ses na ty opečené kosti měla vybodnout.....škoda práce,škoda peněz :cray: mrzí mě to. :blush2:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Malvína » 0, 7. srpen, 2014, 11:10 am

Jupi děkuju, ale to se stává, já su prostě taková šikovná kuchařka :lol: - a to se stalo na konci července, ještě před tvým receptem, to není tak, že by se mi nepovedl tvůj recept nebooooj. :thank_you:
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod jupijaaa » 0, 7. srpen, 2014, 2:08 pm

:) No malvíí,já měla skoro výčitky,že jsem ti blbě poradila....asi to musíš zkusit znovu,nenechat se zvyklat neúspěchm..i já mám někdy kuchařské dny,že mám i kuřecí maso tuhé jako podešev..většinou čím víc mi na tom záleží,aby to bylo dobré /návštěva a tak/ tak tím je to horší... :beg: :beg: :beg: :beg:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod atevi » 0, 13. září, 2014, 8:59 am

Jupi- včera jsem dala táhnout vývar podle tvého návodu. Po obědě ti písnu jaký byl... :D
atevi

Předchozí

Zpět na Jídelníček