pomalý hrnec

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

pomalý hrnec

Příspěvekod buldozer » 0, 3. červenec, 2013, 9:40 am

Hoky, vím, že tady ta diskuze už proletěla,ale stejně ještě jednou a přehledně. Máte některá? Jaký? Jste spokojené nebo je to další krám? Na co si dát při výběru pozor?
buldozer

Re: pomalý hrnec

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 3. červenec, 2013, 11:47 pm

O pomalém hrnci jsem už taky přemýšlela. Ale zatím ne, už se mi nikam nevejde. Zkouším péct v troubě maso dlouho na malou teplotu, zatím se daří. Asi je vyšší spotřeba než u pomalého hrnce a je to vysušenější.
Buldozerku, ale ty nejíš maso, ne? Mám pocit, že pomalý hrnec je vhodný právě na úpravu masa. Ale třeba se mýlím.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Marketa » 0, 4. červenec, 2013, 8:05 am

Mě by zajímalo, jestli se zničí případné bakterie v mase, když se peče na nízkou teplotu :dontknow: , ale jinak na něj slyším taky jen chválu, ale já si radši pořídila tlakový hrnec.
Marketa

Příspěvekod buldozer » 0, 8. červenec, 2013, 8:06 am

rozmarýnko, nejím ale DH jí a denně vyžaduje :shock:

Ilali, děkuju moc, koknu na to :)
buldozer

Zpět na Jídelníček