Co jsem dnes vařila.

Mít jídelníček je důležité. Když ho budeme mít, bude se nám snadněji nakupovat, pravděpodobně utratíme méně peněz a v půl sedmé večer nebudeme v panice koukat do prázdné lednice, a pak hledat číslo do pizzerie. Možná, že zase budeme stolovat všichni společně. Neuslyšíte "já ještě nemám hlad, to mi nechutná, já si pak něco vezmu."

PRO KAŽDÝ RECEPT PROSÍM ZAKLÁDEJTE NOVÉ TÉMA.

Re: Co jsem dnes vařila.

Příspěvekod Tlapka » 0, 2. listopad, 2017, 9:20 pm

Veprove kotlety na houbach, br. kase, dusena zelenina. Upekla jsem kakaove rezy.
Tlapka

Příspěvekod Stefinka » 0, 3. listopad, 2017, 7:03 pm

Vy jste pilné, já nevařila už minimálně týden, vůbec jsem tento týden nic nestíhala, v práci jsem chodila na obědy, peníze lítaly, ale jinak to teď vůbec nešlo. Koupila jsem květák, takže možná se vrhnu na květákovou polívku jeden den, mám na ní vyloženě chuť, taky jsem koupila smetany, že bych si konečně mohla udělat brambory na šlehačce, už se taky na to chystám čtrnáct dní, ale byli jsme kvůli tomu vichru bez proudu minulou neděli, tak jsme nemohli vařit, tak se to odsunulo na neurčito, takže to asi bude k obědu zítra a taky jsem koupila kysané smetany a mám na mrazáku sladké knedlíky, takže to tu nechám pro případ nouze, až nestihnu vařit, tak to jen rozmrazím, kysačku s cukrem k tomu a nazdar bazar.
Stefinka

Příspěvekod Tlapka » 0, 3. listopad, 2017, 10:14 pm

Dynova polevka, zapecena cuketa s kancim, stouchane brambory s cibulkou.
Tlapka

Příspěvekod Tlapka » 0, 7. listopad, 2017, 11:34 pm

Koprovka, veprovy vyvar s jatr. knedlicky, jablecny kolac, vcera bramborovy gulas.
Tlapka

Příspěvekod Tlapka » 0, 8. listopad, 2017, 9:18 pm

Upekla jsem tvarohovy kolac, "uvarila" tousty se sunkou a syrem :D plus listovy salat.
Tlapka

Příspěvekod Janička » 0, 13. listopad, 2017, 6:20 am

bramborová kaše a řízky, žemlovka, fazolový guláš, zelnačka
Janička

Příspěvekod Tlapka » 0, 19. listopad, 2017, 6:34 pm

Vcera rajska omacka s houskovym knedlikem, k veceri bila zelnacka. Upekla jsem makove a orechove rohlicky. Dnes k obedu hranolky a smazak, pro syna rizek, ledovy salat. K veceri pecu chleba.
Tlapka

Příspěvekod Stefinka » 0, 20. listopad, 2017, 8:31 pm

Já dělala včera jablečný koláč a kuřecí steak na rozmarýnu s pepřovou omáčkou a bramborovou kaší. Dál už zas nevím, co vařit, tenčí se mi zásoby v mrazáku a to tak, že skoro úplně, takže není moc na výběr, tak na další dny to vidím asi na guláš nebo vylítaný ptáky, jelikož tam mám hovězí, možná francouzský brambory ze špekáčků a také sladké knedlíky jsou na mrazáku, tak to asi výhledově na další dny, uvidíme..... Také mám na mrazáku koprovku.....
Stefinka

Příspěvekod Tlapka » 0, 21. listopad, 2017, 1:17 am

Cibulovy kolac, bylo ho hodne, nastesti potomek vse odvezl. Me totiz moc nechutnal, mela jsem jinou predstavu, uz jsem si nasla jiny recept.
Tlapka

Příspěvekod Tlapka » 0, 22. listopad, 2017, 9:24 pm

Kavove muffiny, gulasova polevka, kruti ciapollata, stouchane brambory, fazolky, testovinovy salat.
Tlapka

PředchozíDalší

Zpět na Jídelníček